Гонка почалась! Спеціальна пропозиція!

«Віннер Автомотів» розпочинає фінальний розпродаж автомобілів Ford Mondeo. Ви маєте слушну нагоду придбати чудове авто зі знижкою до 14 000 грн.

«Віннер Автомотів» розпочинає фінальний розпродаж автомобілів Ford Mondeo. Ви маєте слушну нагоду придбати чудове авто зі знижкою до 14 000 грн. Не втратьте свій шанс, адже залишилась лімітована кількість авто!

Поєднуючи стиль, вишуканість, якість та майстерність виконання Ford Mondeo представляє собою ідеально підібране сполучення ергономіки та дизайну, здатне задовольнити найвимогливіших шанувальників автомобілів.

Бажаючі отримати задоволення від володіння якісним, динамічним та стильним автомобілем повинні поспішати! Акція триває до продажу останнього автомобіля Ford Mondeo з лімітованої партії.

Гонка почалась! Поспішайте в автоцентр «Віннер Автомотів» за адресою проспект Московський 24Д та відкрийте в собі справжній талант гонщика!

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.