Компанія «Італмоторс Україна» зменшує ціни на автомобілі FIAT Doblo

У кожному окремому випадку сума знижки буде залежати від моделі та обраної комплектації автомобіля.

У зв’язку з фактичним вступом України в СОТ, що викликало зниження митного збору з 25% до 10%, компанія «Італмоторс Україна», офіційний дистриб’ютор автомобілів FIAT, Alfa Romeo та Lancia прийняла рішення про введення знижки до 14% на автомобілі FIAT. У кожному окремому випадку сума знижки буде залежати від моделі та обраної комплектації автомобіля.

Наприклад, популярний FIAT Doblo Combi  в базовому варіанті можна придбати зі знижкою 10875 гривень від старої ціни, відтепер його ціна складає 93750 гривень. Максимальна комплектація моделі FIAT Doblo Combi Maxi Elegant з двигуном 1,9TD,  стала дешевше на 14000 гривень, її ціна складає 120750 гривень. Не залишились без уваги й інші представники цього класу автомобілів. FIAT Doblo Cargo, який завдяки місткості, вантажопідйомності і розмірам можна віднести на вершину сегменту, зараз є можливість придбати за ціною 75750 гривень.

А володаря престижного титулу «Міжнародний Вен року», FIAT Doblo Panorama версія Actual зараз можна придбати за ціною  90900 гривень. Ціни на автомобілі зафіксовані в гривнях і не залежать від коливань курсу іноземної валюти. Для вищевказаних автомобілів характерні прекрасна оглядовість, відмінна керованість, максимальний комфорт і безпека водія і пасажирів. Такі важливі показники зроблять будь-який автомобіль незамінним помічником для бізнеcу в умовах насиченого міського трафіку.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ