Засновник мережі Facebook Марк Цукерберг відвідав компанію Ford

Засновник мережі Facebook Марк Цукерберґ відвідав Ford Motor Company в рамках «Року подорожей» — особисто поставленої цілі, яка передбачає мандрівки та спілкування з людьми про їхнє життя, роботу та плани на майбутнє.Засновник мережі Facebook Марк Цукерберґ відвідав Ford Motor Company в рамках «Року подорожей» — особисто поставленої цілі, яка передбачає мандрівки та спілкування з людьми про їхнє життя, роботу та плани на майбутнє.

Обравши для подорожі штат Мічиґан, він зустрівся з працівниками компанії Ford, щоб поспілкуватися з ними про їхню роботу та впровадження інновацій і нових технологій в процес проектування, розробки та виробництва продукції.

Під час візиту він попрацював на складальній лінії заводу вантажівок в Дірборні, ознайомився з прототипами та проектами автомобілів компанії в нашому Центрі розробок продукції, а також проїхався на автономному експериментальному авто Ford Fusion Hybrid, щоб зрозуміти, як саме компанія готується до майбутнього та як змінюється, щоб надалі працювати у сферах автомобілебудування та мобільності.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.