ІІІ-й етап Чемпіонату України та Кубку Дитячої Академії Картингу

Уік-енд у Кам’янському подарував картингістам та вболівальникам декілька сюрпризів.

Один з них стосується погодних умов – таке різномаїття зустрічається не часто. Суботні тренування, кваліфікаційні заїзди та відбіркові хіти пройшли на сухому треку з чудовою сонячною погодою. Але вже в неділю вранці механікам довелося напружено працювати для зміни всіх налаштувань шасі, оскільки прокинувшись перед важливим змагальним днем учасники побачили повільно накрапаю чий дощ і повністю затягнуте хмарами небо над Кам’янським. І хоча гаджети показували, що вже з обіду має з’явитися сонце, від того не ставало легше, оскільки вже з 9-ї години ранку розпочиналися „розігріви“ у всіх класах. Дощ продовжував накрапувати і під час всіх перших фіналів пілоти мали змогу продемонструвати свою майстерність у пілотуванні гоночними машинами та вмінні стабільно вести гонку на мокрому покритті. Але, починаючи з обіду дощ дійсно припиняється і яскраве Сонце достатньо швидко висушує трасу. Звичайно, найбільше такому перебігу подій “зраділи” механіки та інженери, оскільки їм в черговий раз необхідно було переналаштувати машини на нові умови, оскільки другі фінали у всіх класах проводяться вже в режимі сухої гонки.

Мабуть, у найбільшому виграші стали глядачі та вболівальники, оскільки такий день подарував їм велику кількість видовищних гоночних моментів та красивих обгонів.

Приємним сюрпризом стала організована Олександром Фельдманом, командою Авто ТВ та власниками картодрому он-лайн трансляція змагань на каналі You Tube та в мережі Facebook. Всі вболівальники та любителі автоспорту мали змогу в прямому ефірі спостерігати за подіями на трасі і побачити картинг дещо з іншого боку – з екранів ТВ. В цьому плані день дійсно видався чудовим і велика кількість наших співвітчизників завдяки трансляції мала змогу також бути «присутніми на трасі».

Зі спортивного боку гонки видалися дуже цікавими і завдяки змінам погоди розстановка сил у пелетоні різних класів інколи кардинально відрізнялася від тієї, до якої ми звикли. Про рівень напруженості боротьби яскраво свідчить той факт, що в класі Мікро (Дитяча Академія Картингу) двох пілотів на фініші розділила одна тисячна секунда ( 0,001с). В іншому класі в подібній ситуації відрив одного з пілотів склав дві тисячні секунди (0,002с).

Пропонуємо Вашій увазі відеозапис прямої трансляції всього гоночного дня:

Організатори змагань висловлюють подяку Благодійному Фонду імені Олексія Долота за забезпечення грошових призів переможцям та призерам ІІІ етапу.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ