Лев Крутоголов на подіумі Кубка Світу з картингу

Лев Крутоголов, син актора Єгора Крутоголова, здобув подіум на Кубку Світу з картингу “ROK Superfinal”, що відбувся минулими вихідними на гоночному треку “Southgarda” в м.Лонато в Італії.

Було представлено 50 кран світу, біля 400 гонщиків, в класі Лева було 108 учасників, тож бути на подіумі змагань такого рівня – велике досягнення для спортсмена, для української команди BorschRacing і взагалі для українських пілотів!

Лев показав на цих змаганнях дуже зрілий, дорослий пілотаж і попри ненайкращу кваліфікацію, дуже вдало провів відбіркові заїзди (хіти), де фінішував 3, 2, 1, 3, що дозволило йому увійти до фіналу під номером 2. У фіналі Лев фінішував на 4 позиції, але організатори зробили подіум для 5 найкращих, тож український 13-ти річний спортсмен піднявся на подіум, отримав кубок значних розмірів і став єдиним спортсменом з України, хто піднявся на подіум в цих змаганнях.

Для Лева це найкращий результат в карʼєрі, яку він розпочав ще у 4 роки, але ми сподіваємося, що це лише тимчасово і ми ще побачимо на верхній сходинці подіуму цього українського гонщика, який мріє з дитинства потрапити до королеви автоспорту – формули-1.