У складі Fenox Racing Team – заміна

Наймолодший представник легендарної гоночної династії Салюків три роки не виходив на старти кільцевих перегонів. Але це не стало на заваді ні керівництву команди, яке звернулося до Максима з пропозицією стати під прапори Fenox Racing Team, ні самому пілоту, який охоче прийняв пропозицію.

Кільцевий Чемпіонат України

Наймолодший представник легендарної гоночної династії Салюків три роки не виходив на старти кільцевих перегонів. Але це не стало на заваді ні керівництву команди, яке звернулося до Максима з пропозицією стати під прапори Fenox Racing Team, ні самому пілоту, який охоче прийняв пропозицію. І, враховуючи результати киянина під час змагань, що відбулись 18–19 серпня на київській «Чайці», жодна зі сторін не помилилась. Максим, виступаючи у заліку «Лада 1600», в суботу фінішував третім, а в неділю – першим. Це стало відмінним доповненням до перемоги Сергія Юнашева в першому заїзді класу «Лада 1500». «Скажу відверто, отримавши пропозицію, я взагалі не вагався. Адже про виступи в команді такого професійного рівня, якою є Fenox Racing Team, в команді, що має таку серйозну технічну і фінансову підтримку компанії FENOX, можна було лише мріяти!» – розповів Максим Салюк. «Звичайно, за той час, що мене не було на трасі, багато чого змінилось. Фактично, мені довелося всьому вчитись з самого початку. Але, сподіваюсь, я впорався із завданням непогано. В тому числі і дякуючи допомозі, яку отримав від команди. Наприклад, в неділю під час тренувань Сергій Юнашев запропонував проїхати трасу тандемом, щоб я мав змогу вивчити його траєкторії. Так я позбувся 80 відсотків своїх помилок і вже в другому заїзді зміг випередити навіть свого наставника…» На жаль, після завершення змагань один з учасників опротестував результати Максима Салюка, посилаючись на невідповідність його автомобіля вимогам технічного регламенту. Команда Fenox Racing Team, в свою чергу, подала апеляцію. Таким чином, поки що протоколи другого етапу кільцевого Чемпіонату України є попередніми. Але незаперечним залишається той факт, що вибір на користь Максима Салюка був вірним рішенням. До того ж сам пілот зізнається, що зміг розкрити свій потенціал лише на дві третини. Отже, слід очікувати, що на наступному етапі «кільця» на початку вересня Fenox Racing Team буде виглядати ще потужніше!

Незважаючи на статус фаворита української кільцевої першості, команда Fenox Racing Team вирішила посилити склад пілотів, запросивши Максима Салюка.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ