З Р14 до Р2 – Олександр Бондарев здобув подіум на першому етапі Champions of the future

У Валенсії цього тижня видався дуже непередбачуваний вікенд, де боротьба змінювалася з кожним поворотом та колом.

Учасники отримали нову гуму від виробника Maxxis, яку повинні були освоїти і це видалося непросто.

У категорії ОК, де змагався наш український пілот Олександр Бондарев, участь взяли 81 картингіст з різних країн Світу.

У Кваліфікації наш гонщик здобув Р21. Такий результат дав Р7/Р8 для пʼяти відбіркових Хітів.

Змагання у Хітах були складними і мали труднощі над якими команда постійно працювала.

Загальний результат після заїздів був Р19.

Сьогодні відбулася потужна боротьба у Супер Хіті і Фіналі під дощем.

Олександр вразив своєю роботою як глядачів, так і коментаторів!

У Супер Хіті А після старту, наш пілот з Р10 проривається до Р2, до восьмого кола веде цю позицію. Ближче до фінішу у контактній боротьбі він втрачає позиції і фінішувати вдається Р4.

Боротьба у Фіналі була вражаючою! Олександр стартував з Р14, на першому колі опинився 8-м, з восьмого боровся у трійці лідерів, однак надалі опинився 5-м і під зливою намагався прорватися вперед. Найцікавіше відбулося на останньому колі — перед фінішем наш пілот обганяє двох конкурентів і перетинає лінію третім. За загальним результатом , після штрафу Габрієлю Гомесу, що фінішував 2-м, Олександр отримує Р2.

Після важкого і насиченого вікенду наш Чемпіон здобув подіум. Прекрасна робота і позитивний результат!

Ці перегони були підготовчими до першого етапу Чемпіонату Європи. Роботи надалі багато і ми продовжуємо працювати та готуватися.

Дякуємо команді Williams Racing, Prema Team, Kart Republic, Driver Management – WHSG, IAME за злагоджену роботу, батькам за опору, нашим крутим вболівальникам за підтримку.