Чемпіон змагань Scania YETD 2014/2015 отримав свій приз – вантажівку Scania R580 V8

У квітні 2015 року відбувся міжнародний фінал змагань Scania «Молодий водій вантажівки», перемогу в якому здобув водій із Данії Ларс Зондергаард.

Всього у змаганнях в Європі взяли участь понад 22 000 водіїв віком до 35 років із 26 країн, в тому числі із України. Головний приз змагань – нова вантажівка Scania вартістю 100 000 євро, специфікацію якої переможець обирає самостійно. Ларс Зондергаард  ще у день фіналу озвучив, що мріє про Scania V8.  Одразу після змагань він зробив замовлення на автомобіль Scania R580 V8 Євро 6 потужністю 580 к.с.

У жовтні 2015 Ларс відвідав завод Scania у Швеції, щоб побачити як збирається його Scania. Звісно, він став першим, кому довірили завести мотор вантажівки ще на складальній лінії виробництва. Але забрати повністю готовий автомобіль Ларс зміг 13 листопада 2015. Окрім різноманітних опцій, на прохання власника, вантажівка прикрашена логотипом змагань YETD та ім’ям переможця.

При складанні специфікації вантажівки Зондергаард приділив особливу увагу опціям з безпеки руху, а також підписав контракт Ecolution Scania, що дозволяє максимально зменшити шкідливий вплив на довкілля. Це перша вантажівка з двигуном V8 і третя в автопарку компанії Зондергаарда «Aale Transport Company». Урочиста церемонія передачі вантажівки та вручення ключів відбулось на дилерському центрі у Данії, на якій були присутні родичі, друзі, працівники Scania, а також представники мас-медіа.

Ларс Зондергаард тривалий час працював автомеханіком, а також має 11 років досвіду керування автопоїздом. Європейські змагання «Молодий водій вантажівки» є частиною глобальної програми з навчання водіїв, яку Scania започаткувала в 2003 році. Привертаючи увагу суспільства до водіїв вантажівок, Scania таким чином, хоче залучити якомога більше молодих людей до цієї професії.

067-464-91-09,
www.scania.ua

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.