Optidriver Xtended: екстра-тихохідна коробка передач для вантажівок Renault моделей С та К

Renault Trucks додає роботизовану коробку передач Optidriver Xtended до обладнання своїх вантажівок модельних рядів C та K, оснащених екстра-тихохідними («повзучими») передачами.

Роботизована коробка передач Optidriver Xtended  від Renault Trucks дозволяє водіям, вантажівки яких стикаються із важкими умовами експлуатації, використовувати одну або дві додаткові тихохідні передачі на вантажівках модельних рядів C та K.

Вантажівки модельних рядів Renault Trucks C та K, призначені для використання у будівництві, тепер можуть бути оснащені роботизованою тихохідною коробкою передач Optidriver Xtended.

Optidriver Xtended: екстра-тихохідна коробка передач для вантажівок Renault моделей С та К

В залежності від своїх потреб, клієнти можуть обрати одну або дві додаткові передачі, розміщені над першою передачею. Це дає водіям можливість у повній безпеці та з високою точністю переміщувати вантажний автомобіль на дуже низьких швидкостях (в діапазоні від 0,7 до 2 км/год.).

Екстра-тихохідна коробка передач для вантажівок Renault моделей С та К

Optidriver Xtended підвищує комфортність водіння та маневреність вантажівок за важких дорожніх умов, а також спрощує рушання на крутому підйомі та/або рушання повністю завантаженого автомобіля. Крім цього, Optidriver Xtended сприяє зниженню експлуатаційних витрат клієнтів, оскільки зчеплення піддається меншим навантаженням і, відповідно, повільніше зношується.

Optidriver Xtended: екстра-тихохідна коробка передач для вантажівок Renault моделей С та К

13-швидкісний варіант тихохідної коробки передач (Over Drive*) рекомендується клієнтам, вантажівки яких використовуються у звичайному будівництві та при зведенні великомасштабних об’єктів, при перевезенні важких вантажів із масою понад 80 т., а також при постійних переміщеннях вантажівки на низьких швидкостях (наприклад, у випадку машин-розкидачів та підмітально-прибиральних машин).

14-швидкісний екстра-тихохідний варіант (Direct Drive та Over Drive*), доступний лише для повнопривідних вантажних автомобілів, призначених для роботи у надзвичайно суворих умовах – у кар’єрах, на шахтах, в лісовому господарстві та нафтогазовій промисловості.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.