АВТОМОБІЛЬ ТИЖНЯ – VW Passat!

В автосалоні «КарпатиАвтоцентр» з'являються автомобілі за найвигіднішою пропозицією, що буде актуальною лише протягом семи днів від моменту появи інформації на сайті!

В рамках проекту «Автомобіль тижня» у Вас є унікальна можливість стати власником стильного та надійного VolkswagenPassat та отримати страховий поліс КАСКО в подарунок!

Будьте першими, поспішайте скористатися пропозицією АВТОМОБІЛЬ ТИЖНЯ! Пропозиція діє тільки до 26 червня 2017 року!

Автомобіль обладнаний дизельним двигуном, 6-ти ступеневою механічною коробкою передач. Потужність автомобіля 150 к.с.

Деталі комплектації автомобіля перегляньте за посиланням: http://www.karpaty-autocenter.com.ua/shop/car-of-the-week/novi-passat-limousine-prestige-life-avto%20tuzhnya/.

Скориставшись вигідними програмами в автосалоні «КарпатиАвтоцентр», Ваша покупка буде зручною для Вас.

Для вигіднішої покупки «Автомобіль тижня», маєте можливість скористатися програмою  «TradeIn». Обмінявши свій вживаний автомобільна Новий VolkswagenPassatотримуєте додатковий бонус – 25 000 грн.

Технічний стан та вартість Вашого попереднього автомобіля зможуть безкоштовно оцінити менеджер з продажу автомобілів з пробігом DasWeltAuto!

Обираючись послуг TradeIn Ви отримуєте додаткові зручності:

  1. Економія часу! Для того щоб стати власником нового VW СС, потрібно лише декілька хвилин для оцінки вашого старого авто.
  2. Не шукаєти покупця! Вам не потрібно шукати кому продати своє старе авто та де розмістити оголошення – ці турботи ми візьмемо на себе.
  3. Зручність складання договору! Техогляди, експертні висновки, зняття і постановка на облік, технічна експертиза – всі ці турботи бере на себе автосалон.
  4. Безпечність договору! Купуючи авто в офіційного дилера Volkswagen, Ви захищені від шахрайства, що притаманно стихійним автомобільним ринкам.
  5. Вигідний кредит чи лізинг! У разі нестачі коштів на покупку в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» завжди діють вигідні пропозиції щодо фінансування.

Дізнайтеся деталі пропозиції тижня в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична 2-В, тел. (0372) 543 888, 096 374 44 55, 050 374 44 55.

 

 

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.