Для післягарантійних автомобілів Porsche пропонують унікальну програму сервісу

Володарі автомобілів Porsche, безумовно, отримують краще з кращого. Не лише на дорозі, але і у сервісному центрі протягом всього строку експлуатації автомобіля.

0

Кожен автомобіль Porsche є унікальним високоякісним продуктом, створеним з використанням сучасних матеріалів і устаткування. Всі його вузли, агрегати та комплектуючі виробляються у відповідності з найвищими стандартами якості та мають унікальні властивості. Тому, обслуговування та ремонт таких автомобілів повинен проводитися тільки висококваліфікованим персоналом у спеціалізованих сервісних центрах.

Турбуючись про якісний та зручний сервіс для володарів автомобілів Porsche виробництва до 2010 року, цієї весни ми впроваджуємо спеціальну «Програму сервісу для післягарантійних автомобілів Porsche». Дана сервісна програма передбачає надання знижки у 40% на оригінальні запасні частини та роботи з обслуговування вашого Porsche. Все у звичній для вас першокласній якості.

Програма діє з 12 березня по 31 квітня 2015 року у офіційній дилерській мережі Porsche в Україні. За більш детальною інформацією по даній акції зверніться до вашого дилерського центру Porsche.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.