Економ 40 копійок на кожному літрі

З 20 березня по 20 травня 2015 при купівлі LPG Mustang ви гарантовано отримуєте знижку у розмірі 40 копійок за кожний літр при будь-якому об'ємі.

0

Акція діє по всій Україні. Для участі в ній достатньо пред'явити зареєстровану картку «ПРАЙД» при розрахунку на касі. Якщо картка незареєстрована  – ваша знижка становить 20 копійок з кожного літра.

Отримати 40 коп/л може кожен клієнт, який зареєструє свою картку «Прайд». Для цього достатньо відправити безкоштовну СМС на короткий номер 8525 з текстом «ПРАЙД» або передзвонити на номер «гарячої лінії» 0800300525. Ваша картка буде зареєстрована протягом доби. Нагадуємо, що у січні 2015 WOG презентував новий надсучасний дизайн карток «ПРАЙД». Картки старого дизайну діють паралельно з новими, тому немає необхідності міняти картку.

Участь у програмі лояльності «ПРАЙД» дозволяє:
– Брати участь у всіх акціях мережі АЗК WOG.
– Розраховуватися бонусами за пальне та продукцію кафе і магазинів.
– Отримувати персональні пропозиції для вигідної покупки пального та інших товарів, як у мережі АЗК WOG, так і у наших партнерів.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.