JAGUAR F-PACE ВІД 1 490 000 ГРИВЕНЬ*

Насолоджуйся своєю свободою, швидкістю, перемогами з Jaguar F-PACE!

Досягай нових вершин із кросовером, що завоював нагороди «Кращий світовий автомобіль 2017» та «Кращий світовий автомобільний дизайн 2017»!

Досконалий в кожній деталі, Jaguar F-PACE  із характером справжнього хижака та інноваційним функціоналом представлено у офіційній дилерській мережі на спеціальних умовах – від 1 490 000 гривень** на автомобілі в наявності, лише до 30 червня 2017 року.

Дізнатися більше про Jaguar F-PACE.

За більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до найближчого офіційного дилера Jaguar.

Перемагай з JAGUAR F-PACE!

* Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в стандартній комплектації. Розмір знижки станом на 24.05.2017 року становить 146 750 гривень еквівалентний 5 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті  http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

** Вартість автомобіля вказана для моделі Jaguar F-PACE у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Розрахунок вартості вказано станом на 24.05.2017 року за курсом, розміщеним на сайтіhttp://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Jaguar. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Jaguar. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 1 травня до 30 червня 2017 року

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.