Оригінальні запчастини для Ford доступні зі знижкою до 40%

Осінь у дилерському центрі «ВіДі Край Моторз» обіцяє бути по-справжньому щедрою на знижки!

Вже з 1 вересня 2013 року Клієнти можуть придбати оригінальні запчастини Ford за спецальними привабливими цінами. Економія складе до 40%*. Зокрема, знижки розповсюджуються на такі запчастини:

– Гальмівні колодки та диски — 40%;
– Склоочисники — 30%;
– Амортизатори — 25%;
– Комплекти LED підсвітки — 30%.

Обслуговування, діагностика та усунення можливих несправностей автомобілів в сервісному центрі «ВіДі Край Моторз» здійснюється якісно та в максимально стислі терміни завдяки дотриманню фірмових стандартів, використанню сучасного обладнання та сумлінній праці кваліфікованих фахівців.

Кожен Клієнт, який відвідає наш сервіс вперше і стане учасником акції, отримає карту учасника Програми Лояльності Welcome Card**, яка дозволяє користуватися постійними знижками та акціями, що проходять на сервісі «ВіДі Край Моторз».

Звертайтеся до високопрофесійних фахівців сервісу «ВіДі Край Моторз» і зустрічайте сезон холодів на справному автомобілі, насолоджуючись комфортом і спокоєм за кермом.

Деталі акції дізнавайтеся за тел.: (044) 591-50-05.

*Період дії акції: з 1.09.2013 по 31.10.2013 р. Акційні знижки не сумуються зі знижками за Програмою Лояльності та не поширюються на юридичних осіб. Знижка діє тільки на гальмівні колодки та диски, склоочисники, амортизатори, комплекти LED-підсвітки. Деталі за тел.: (044) 591-50-05.

**Картка учасника Програми Лояльності Welcome Card надає постійному Клієнту можливість уже на старті скористатися фіксованою базовою знижкою на товари та послуги, отримати можливість накопичення знижок на обслуговування автомобіля, придбання аксесуарів і запчастин, а також додаткові привілеї від компаній-партнерів Програми Лояльності.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.