Спеціальна ціна, спеціальна відсоткова ставка + КАСКО в подарунок на рестайлінговий VW Golf!

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» надає спеціальне ціноутворення на обмежений список легкових автомобілів VW Golf – спеціальна ціна, спеціальна відсоткова ставка + КАСКО в подарунок!

Тільки до кінця липня разом з Porsche Finance Group  надаємо можливість обрати VW Golf  за спеціальною ціною та за привабливою відсотковою ставкою  9,99% і отримати гарантований страховий поліс КАСКО на перший рік фінансування!

Термін дії акції  12 червня до 31 липня 2017 року
Вид фінансування фінансовий лізинг чи кредит у гривні
Термін фінансування до 60 місяців
Аванс Від 20% вартості авто
Процентна ставка 9,99% річних на перші 12 місяців фінансування

Увага, кількість акційних автомобілів – ОБМЕЖЕНА!

Список акційних легкових автомобілів VWGolf:

Модель КПП Акційна ціна, USD
Новий Golf Highline 1.4 TSI 150 PS DSG7 35377
Новий Golf Highline 1.4 TSI 150 PS DSG7 35084
Новий Golf Comfortline 1.4 TSI 125 PS DSG7 29964
Новий Golf Comfortline 1.4 TSI 125 PS DSG7 30307

Перейшовши за посиланням, ви зможете обрати автомобіль, що доступний в кредит чи лізингhttp://www.karpaty-autocenter.com.ua/shop/cars-volkswagen/ .

Для того, щоб вигідніше отримати автомобіль скористайтесь послугою «Trade-In» – обміняйте свій вживаний автомобіль на Новий Golf з фінансуванням! Оцінена вартість Вашого автомобіля може стати авансовим внеском.
Користуючись послугою «Trade-In» Ви отримуєте переваги:

  1. Економія часу! Для того щоб стати власником нового Volkswagen Golf потрібно лише декілька хвилин для оцінки вашого старого авто.
  2. Не шукаєти покупця! Вам не потрібно шукати кому продати своє старе авто та де розмістити оголошення – ці турботи ми візьмемо на себе.
  3. Зручність складання договору! Техогляди, експертні висновки, зняття і постановка на облік, технічна експертиза – всі ці турботи бере на себе автосалон.
  4. Безпечність договору! Купуючи авто в офіційного дилера Volkswagen, Ви захищені від шахрайства, що притаманно стихійним автомобільним ринкам.
  5. Вигідний кредит чи лізинг! У разі нестачі коштів на покупку в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» завжди діють вигідні пропозиції щодо фінансування.

Використавши послугу Trade-In маєте можливість отримати ДОДАТКОВИЙ БОНУС – 25 000 грн. тільки до 31 липня 2017 р.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.