В Автоцентрі «Прага Авто» на Кільцевій відкрили цех з встановлення газобалонного обладнання

Сучасний стан справ вимагає адаптації. Водії змінюють свої звички, ми адаптуємо свій бізнес.

Майстер своєї справи Дмитро Канципа з задоволенням запропонує індивідуальне рішення для кожого автомобіля. ренди ГБО: LOVATO; BRC; STAG; TOMASETTO; HANA; AEB; КME; LANDI RENZO. На переобладнання йде 1-2 дні. На час переобладнання клієнт отримує підмінне авто. Переобладнання авто з 4 циліндровими двигунами  FSI, TSI, TFSI потягнуть на  800 – 1200 євро. ГБО встановлюється на авто з турбованими та атмосферними двигунами.

Перед встановленням   ми обов’язково перевіряємо теплові зазори клапанів, за виключенням моторів з гідрокомпенсаторами під час встановленням демонтаж впускного колектору є обов’язковим (це запобігає забрудненню силового агрегати стружкою, яка з’являється в результаті свердління отворів для встановлення газових штуцерів) перед монтажем ГБО авто проходить повну діагностику всіх систем. Всі питання щодо перереєстрації авто ми беремо на себе. ТО газового обладнання ми проводимо в плановому режимі, розрахунок витрат ТО надається для кожної модели окремо. Сертифікований інженер з встановлення ГБО – Дмитро Канципа. Тел. (044) 207 77 00, моб. (063) 956 39 06

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.