Ford EcoBoost можна випробувати у «Віннер Автомотів»

Лише з 12 по 18 вересня 2013 року ви маєте унікальну можливість випробувати нові Ford EcoBoost у «Віннер Автомотів».

З моменту появи цього двигуна навесні 2012 року, 1.0L Ford EcoBoost встиг вже зібрати п’ять нагород у всьому світі. До них відносяться:

1. Paul Pietsch Award («нагорода імені Пауля Піча») за інноваційність у цьогорічному конкурсі Best Car Awards, що проводиться німецьким журналом Auto Motor und Sport.
2. Dewar Trophy від Королівського автомобільного клубу у Великобританії.
3. Breakthrough Award від журналу Popular Mechanics у США.
4. Титули «Міжнародний двигун 2012 року» та «Міжнародний двигун 2013 року» від Engine Technology International, здобутий за результатом голосування з найбільшим відривом за всю історію відзнаки.

1,0-літровий EcoBoost – це менший представник зростаючого міжнародного сімейства двигунів Ford EcoBoost, куди входять 1,5-, 1,6- і 2,0-літрові чотирициліндрові агрегати та два 3,5-літрові варіанти V6.

Ви маєте можливість випробувати двигун EcoBoost у трьох моделях: Fiesta, B-Max та Focus Wagon. Кожен учасник тест-драйву гарантовано отримує подарунок від автоцентру: фірмову кепку Ford та брелок!

Ласкаво просимо до «Віннер Автомотів», де на вас чекають високопрофесійні консультанти, приємна атмосфера та неперевершені авто!

За більш детальною інформацією та для запису на тест-драйв звертайтеся до консультантів з продажу .

Адреса: пр-т Московський, 24 д
Київ, 04655, Україна
тел. 496 00 06
факс. 496 45 83
e-mail: ford@winnerauto.ua

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.