Porsche 911 Carrera визнано кращим автомобілем у своєму класі

Концепція Porsche 911 вже 50 років користується популярністю та визнанням.

Святкування золотого ювілею легендарний спортивний автомобіль розпочав з перемоги в опитуванні читачів видання «Auto Motor und Sport», за результатами якого 911 визнано кращим автомобілем у своєму класі. Вдруге поспіль Porsche 911 Carrera став переможцем у класі спортивних автомобілів відомого опитування «The best Cars». Живій легенді віддали свої голоси 28,5% усіх учасників голосування. Для модельного ряду 911 ця чергова перемога стала 34-ю золотою нагородою, отриманою від авторитетного видання. 911 у кузові кабріолет здобув одну з трьох срібних нагород Porsche. Porsche Panamera посів другу сходинку у рейтингу автомобілів класу «люкс», а Porsche Cayenne – другий серед позашляховиків. Маттіас Мюллер, голова правління Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, отримуючи нагороду за переможця – Porsche 911 – зазначив: «Я вражений лояльністю, яку демонструють читачі видання до Porsche 911. Прикро, що опитування не проводиться з моменту появи моделі, інакше ми б святкували наш золотий ювілей разом».

Вже 37-й раз читачі «Auto Motor und Sport» мали можливість проголосувати за кращі автомобілі. 112 000 учасників опитування обирали з-поміж 373 моделей. Популярність 911 Carrera підтверджує не лише кількість отриманих голосів, але й показники продажу. 25 457 екземплярів було реалізовано у 2012 році, що на 31,4% більше, ніж роком раніше.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.