«Віннер Автомотів» запрошує на презентацію нового Volvo V40 Cross Country

8 лютого 2013 року о 19:30 в автоцентрі «Віннер Автомотів» відбудеться презентація довгоочікуваного Volvo V40 Cross Country.

Ви матимете змогу насолодитися та порівняти два неперевершені автомобілі V40 Cross Country: дизельний (D4), 2 л, 177 к.с. та бензиновий (T5), 2.5 л, 254 к.с.

Заповнюйте анкету, що за лінком нижче та Ви матимете унікальну можливість взяти участь у презентації нового позашляховика!

volvo.winnerauto.ua/ua/v40cc

Поспішайте, кількість місць обмежена!

V40 Cross Country завоював неабияку прихильність з боку споживачів вже з першого дня презентації на Паризькому автосалоні. Цей новий розкішний позашляховик, створений на базі абсолютно нового Volvo V40, отримав ряд деталей, характерних виключно для серії Cross Country: нові передній та задні бампери, колісні диски нового дизайну, збільшений кліренс та багато іншого. Повний привід та посадка V40 Cross Country, яка на 40 мм вище у порівнянні зі стандартним хетчбеком, дозволить йому впевнено підкорювати міські магістралі та бездоріжжя.

*Увага! Заповнена анкета не дає гарантії Вашої участі у презентації.

Адреса: пр-т Московський, 24 д
Київ, 04655, Україна
тел.: 496 00 06

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.