Обладатели нерастаможенных авто устроили масштабную акцию протеста в разных уголках Украины

Водители нерастаможенных авто массово выехали на улицы городов

17

Общественная организация Авто Евро Сила устроила общенациональную акцию с участием владельцев нерастаможенных авто. Митинг и пробеги проходят в крупных городах Украины, в частности, в Одессе, Виннице, Черкасах, Николаеве.

Главная цель активистов – сделать автомобили в Украине доступными. Главные требования – разрешить перепродажу машин “выше Евро 5”, а также отменить акциз и пошлины на все б/у авто из Европы.

Проведением акции организаторы намерены “заставить власть принять их требования”.

Если же власти их не услышат, они обещают “более жесткие действия в рамках законодательства”.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

 • NikS

  “Главные требования – разрешить перепродажу машин “выше Евро 5””
  Что и подтверждает тот факт, что в основе этой “Авто Евро Силы” – барыги-перегонщики, которые занимаются пригоном и продажей этих машин.

 • Яхидо Накура

  АВТО ЕВРО ОТМОРОЗКИ ХИТРО ЖОПЫЕ !!! Гнать вас надо и садить в ” БУЦЫГАРНЮ “

  • Сергей Пархоменко

   слыш ты яхуджо накуреное а пошол-бы в жопу кочегаром!!! обсосок завидный твоя машина зопорожец!!! советский выробнык!!!

   • Premier City

    Та не звертайте уваги на цю худобу безмозку, хай сидить у своєму хліві та на ішаках катається.

    • Яхидо Накура

     ХУДОБА У ТЕБЕ В ШТАНЯХ ЗНАХОДИТЬСЯ , ЛОШАРІК !

     • Premier City

      Ботяра йди соси далі те, що знаходиться в штанях Порошенка і не відволікайся.

     • Яхидо Накура

      ТИ ВЖЕ ПОСОСАВ ЛЬОДЯНИКА , БОТЯРА ЭВРО БЛЯХАР !

   • Яхидо Накура

    вижу ты постоянный там клиент в жопе раз пидерас, по своей рубахе суди ушлёпок, ХНБ СОСИ !

    • Premier City

     Бачу пердак добре в тебе підгорів, тобі треба в Росію там таких тролів люблять.

     • Яхидо Накура

      БЕРДАК В ТЕБЕ ЗІРВАЛО БО ЄВРОБЛЯХА ВІДІРВАЛАСЯ НА ДУПІ )))

 • datbunneh

  Наступним буде мітинг педофілів за право ґвалтувати дітей.

  • Premier City

   А чогось розумнішого порівняння мозку не вистачило придумати? Різниця в тому, що тебе держава гвалтує в різних позах, а ти сука ще й радий тому.

   • datbunneh

    Ну якщо вам не подобається, коли вас “ґвалтує” держава, то будьте готові, що коли ви її знищите і тут зникне будь-яке правове поле, вас будуть реально ґвалтувати чоловіки з автоматами із сусіднього племені. Хоча ви цього мабуть і прагнете.

    • Premier City

     О, улюблена тема порохоботів, типу, як в Росії, як не “Путін то хто?”, вам методички одні люди пишуть? “будуть реально ґвалтувати чоловіки з автоматами із сусіднього племені”, а хто зупинив цих “чоловіків з автоматами”, може Порошенко своєю тушею чи “бабтист” Турчинов, чи добровольчі батальйони і небайдужий народ? А ви, я бачу прагнете вічно жити у відсталій феодальній країні.

     • datbunneh

      До чого тут Порошенко? Я кажу взагалі про державу, яку ви дружньо намагаєтесь знищити. І під чоловіками з автоматами я навіть не мав на увазі сепаратистів чи ще якихось “ідейних” дегенератів. Чоловічком з автоматом може виявитись ваш колишній приятель чи сусід. Бо за відсутності правового поля в силу вступить право сильного, тобто закон джунглів. Те, чим ви займаєтесь точно не призведе до модернізації країни.

     • Premier City

      Порошенко це просто приклад, шкода, що ви цього не можете зрозуміти.У нас в 2014 було безвладдя, хтось з “сусіднього племені” приходив до вас з автоматом? До чого ці тупі виправдання? Ок, чим тоді займатись, щоб жити краще, по європейськи? Сидіти і дивитись, як представники влади, маючи до сотні квартир в різних куточках України та світу, видавлюють останні копійки з населення, дивитись на процвітаючу корупцію, низький рівень життя населення? Чи ви настільки сліпі, що цього не помічаєте.

     • datbunneh

      В 2014 році не було безвладдя. І я говорю не про владу, а про правове поле, яке зникне разом з усіма тими державними інституціями, які ви ненавидите і за які принципово не хочете платити. І боюсь, це не я сліпий, а у вас коротка пам’ять. Бо ви дивитесь на ситуацію в країни в статиці, а я в динаміці. І динаміка зараз позитивна, тієї ж корупції вищого рівня зараз стало набагато менше. Зараз найбільша проблема – це такі, як ви, а себто корупція нижнього рівня. От з цим реально треба боротись.