Електромобілів в Україні буде більше

Radisson Ukraine разом із офіційними імпортерами електромобілів в Україні провели конференцію E-CAR HUB ІІ.

1

Захід був присвячений екологічно чистому транспорту, що офіційно імпортується в Україну світовими лідерами автобізнесу, а також старту програми Blu Planet For Meetings. Завдяки програмі Blu Planet For Meetings кожна конференція чи презентація в готелях Radisson Blu перетворюється на еко-захід. Безкоштовно. Radisson Blu автоматично компенсує вуглецевий слід кожного заходу в рамках проекту захисту довкілля.

Radisson

Разом із First Сlimate, однією з найбільших у світі компаній із компенсації викидів вуглецю, Radisson Blu перераховує кошти на екологічні проекти в усьому світі за кожен захід. Кошти використовуються для відновлення свердловин, закупівлі «зелених» плит для приготування їжі, а також виготовлення і постачання біопалива в країнах, що потерпають від голоду й посухи, зокрема Гватемалі, Малаві та Індії.

Radisson

В рамках презентація експерти «АВТ Баварія Україна», «Рено Україна» та «Хюндай Мотор Україна» розповіли про особливості імпорту електромобілів в Україну та розвиток електротранспорту. Також ішлося про Е-CAR як науково-дослідний проект, «розумні авто», стереотипи про електромобілі та їх безпечну зарядку в сучасних умовах.

«Східна Європа, Україна зокрема, була й залишається для нашої компанії ринком із високим економічним потенціалом. Проект готелю Radisson Blu в Одесі набирає обертів. А за 4 тижні ми починаємо повну реконструкцію кімнат у готелі Radisson Blu на Золотих воротах, що продовжиться реконструкцією лобі готелю в грудні. Також серед новин компанії – нові призначення: готель Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil очолила Надін Фернбахер, перша жінка-генеральний менеджер в Україні серед міжнародних готелів, готель Radisson Blu Resort, Bukovel – Карло Халіфе», – розповів Клод Булте, регіональний директор Radisson Blu Україна та Грузія, Rezidor Hotel Group.

«Історія електричних авто BMW почалася ще в 1972 році з BMW 1602 Electric. BMW і – комплексна концепція екологічної мобільності майбутнього. Це електрично народжені автомобілі та послуги із забезпечення мобільності, що випереджають свій час, зачаровують дизайном і створюють нове розуміння преміум-класу, яке тепер тісно пов’язане з принципом невиснажливого використання природних ресурсів. Дана концепція втілюється в інноваційних транспортних засобах: екологічний електромобіль BMW i3 не виробляє шкідливих викидів і безпечний для переміщень по місту, а BMW i8 дозволяє нам зазирнути у майбутнє спортивних автомобілів.

Компанія «АВТ Баварія Україна», як перший офіційний імпортер електрокарів BMW i на території України, активно працюємо над системою продажів і маркетинговими комунікаціями перших двох представлених моделей лінійки, щоб забезпечити для наших покупців найвигідніші умови і відкрити перед ними завісу майбутнього.

Radisson
BMW i3

Я впевнений, що найближчим часом український споживач оцінить переваги електричної мобільності, що стане запорукою популярності такого виду транспорту, і буде готовий приєднається до глобальної тенденції захисту навколишнього середовища за кермом революційних автомобілів BMW i», – розповів Олександр Романчук, керівник напряму BMWi «АВТ Баварія Україна».

«Керуючись успішним досвідом продажів електромобілів бренду Renault в світі, компанія «Рено Україна» активно працює над розвитком екосистеми для електромобілів в Україні. Відповідно до вимог бренду Renault, перед стартом продажів електромобілів в країні проводиться перевірка інфраструктури зарядних станцій на коректність роботи, а також можливість комфортної та безпечної експлуатації електромобіля Renault в міських умовах. З цією метою і був проведений ZOE тур в Україні.

Radisson
Renault ZOE

Команда Renault працює також над підвищенням кваліфікації дилерів. Персонал проходить спеціальні технічні тренінги у Франції, спрямовані на отримання знань про методи ремонту та діагностики електромобілів, ознайомлення з самим продуктом, інструктажі з його експлуатації, ремонту, а також дій в екстрених і аварійних умовах.

Підготовку в Україні вже пройшли три офіційних дилери Renault: «Кий Авто Холдинг» (Київ), «Ю.Р.К.» (Львів) і «Авто Груп +» (Одеса), які почнуть продавати електромобілі вже восени цього року. У відповідних дилерських центрах вже встановлено по дві зарядні станції (біля салону та сервісної станції), які відповідають сертифікату ZE Ready, тобто найвищим стандартам Renault по безпеці під час зарядки електромобілів. На парковці біля центрального офісу компанії Renault в Україні також облаштована зарядна станція», – розповіла Яна Міненко, голова правління АТ «Рено Україна».

«Унікальність проекту IONIQ полягає в тому, що це довгостроковий науково-дослідний проект, мета якого змінити уявлення про транспорт майбутнього через інновації. Вперше у світі для однієї моделі на вибір пропонуються три типи силових установок: гібридний двигун, гібридний силовий агрегат із можливістю зарядки та електромотор. Кузов IONIQ має низький коефіцієнт лобового опору Cx – 0,24 – один з кращих показників на ринку. IONIQ Electric визнаний найефективнішим електромобілем в світі за даними US Environmental Protection Agency (EPA). Його комбінована витрата енергії дорівнює 12,5 кВт/год на 100 км, що еквівалентно витраті бензину 1,73 л / 100 км.

Radisson
Hyundai IONIQ Electric та IONIQ Hybrid

Вихід на світові ринки модельної лінійки IONIQ є частиною глобальної стратегії Hyundai Motor, згідно з якою до 2020 року автовиробник запустить у виробництво 14 еко-автомобілів. Вже зараз в Україні можна придбати моделі IONIQ Hybrid та IONIQ Electric, а до кінця року на українському ринку стартуватимуть продажі третьої моделі – IONIQ Plug-in Hybrid», – повідомив Геннадій Четверухін – комерційний директор ТОВ «Хюндай Мотор Україна».

Крім того, до участі у заході долучилися компанії EcoDrive та ОксіТаксі.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

  • Slavik Veselov

    а где Chevrolet Bolt EV??? 400km on full charge