У Toyota Tacoma, Ford Ranger і Chevrolet Colorado незабаром з’явиться новий суперник від компанії Ram. Мова про пікап Dakota, який займе місце в лінійці марки нижче повнорозмірного 1500.
Генеральний директор Ram Тім Кунискис в інтерв’ю The Drive заявив, що Dakota приєднається до сегменту середньорозмірних пікапів і буде «справжнім вантажівкою». Він буде володіти реальними тяговими можливостями і отримає потужний мотор. Ймовірно, це буде V8, але поки глава марки утримався від гучних заяв про показниках силової установки.
Кунискис сказав, що «стежить за Cherokee», в якому використовується гібридна установка Stellantis нового покоління на основі 1,6-літрового чотирициліндрового двигуна з двомоторні безступінчатим трансмісією. Він також додав, що Dakota повинна бути «правильним пікапом», а не «легковиком з кузовом».
Серед ключових вимог генеральний директор Ram назвав повноцінну вантажопідйомність та буксирувальні характеристики. І зазначив, що ціна новинки буде конкурентоспроможною, щоб утримувати «потрібну точку на ринку». Імовірно, це близько 30 тисяч доларів.