Андрій Садовий: Дорожня поліція має бути підпорядкована місцевій владі

Велика кількість аварій, безлад на дорогах та вулицях українських міст – проблема, яку можливо подолати. Своїм «рецептом» вирішення цих питань ділиться мер Львова Андрій Садовий.

1

На питання кореспондента «Автоцентру» відповідає Андрій Садовий, мер Львова та голова партії «Об`єднання Самопоміч»:

В Україні на дорогах гине 5000 чоловік та травмується близько 40000 на рік – це вдвічі більше, ніж в аналогічних за населенням країнах Європи. Що треба зробити, щоб зменшити цю сумну статистику?
Немає нічого ціннішого, ніж людське життя, а в пострадянських країнах воно зовсім не ціниться. Тому людей потрібно змалку навчати безпеці, особливо батьків і дітей. Треба більше уваги звертати на профілактику порушень, а також зробити інфраструктуру для запобігання порушень дорожнього руху – освітлені переходи, світлофори біля шкіл тощо. Держава має цінити життя людини як головну цінність.

Андрій Садовий: Дорожня поліція має бути підпорядкована місцевій владі

Як має працювати дорожня поліція?
Якщо говорити про міста, то на моє переконання дорожня поліція має бути підпорядкована місцевій владі. Тоді і рівень безпеки, і рівень покарання за правопорушення буде на порядок вищий. Сьогодні величезна біда в тому, що покарати порушника часто буває важко чи навіть неможливо. Наприклад, якщо покинута машина заважає рухові інших, її неможливо звідти прибрати без водія, неможливо її евакуювати. В усіх країнах світу це дозволено, у нас – ні. Але ж непокараність людини в малих порушеннях спонукає до серйозних, і так росте злочинність. Якщо буде система покарань за незаконну стоянку, зросте мотивація будувати паркінги. Тоді ми розчистимо вулиці від припаркованих автомобілів і пропускна спроможність вулиць у містах виросте.

Андрій Садовий: Дорожня поліція має бути підпорядкована місцевій владі

Це проблема не лише влади чи організації руху, але й проблема культури населення?
Так, і саме тому девізом «Самопомочі» є вираз «Візьми і Зроби». Українці дуже часто дають поради один одному та владі – що, кому та як треба зробити у певній ситуації. В той же час біла власного подвір`я може бути безлад. Так може давайте кожен з нас візьме і зробить те, що залежить від нас самих! Покажемо власним прикладом, що ми можемо навести лад у себе в хаті. Українці дуже цінують власний приклад, особливо це важливо при вихованні дітей. Тому візьми і зроби – це дуже просто і дуже ефективно, зроби цей світ кращим, світлішим і добрішим. І якщо кожен так зробить, наша країна буде процвітати.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

  • Василий

    А нет ли тут признаков сепаратизма?