Глава «Укравтодора» подал в отставку

Подводя итоги работы ведомства, Сергей Подгайный отметил, что он устал бороться с системой, а также безразличием к проблемам отрасли, которая нуждается в срочном реформировании.

9

Оценивая результаты своей работы в должности главы ведомства, уже бывший председатель Укравтодора Сергей Подгайный подчеркнул, что постоянной работе и развитию украинского дорожного хозяйства мешают значительное недофинансирование, несвоевременное выделение крайне ограниченных средств, а также длительное согласование и принятие нормативных и других актов.

По ориентировочным подсчетам специалистов Госагентства, для того, чтобы привести лишь автомобильные дороги общего пользования государственного значения в нормативное эксплуатационное состояние, нужно по меньшей мере 500 млрд. грн. И это за исключением сети дорог и мостов на оккупированных территориях Луганской и Донецкой областей, а также не принимая во внимание автомобильные дороги местного значения, нынешнее состояние которых намного хуже состояния опорной дорожной сети, сообщает официальный сайт Укравтодора.

В начале года Укравтодором было подготовлено и направлено к профильным министерствам и ведомствам десятки листов с детальным обоснованием потребности отрасли и исчерпывающей информацией о направлениях использования востребованных средств, однако все чего удалось достичь – увеличение фактического финансирования отрасли в этом году из 3,4 млрд. грн. до 3,7 млрд. грн., которая представляет лишь 37% минимально необходимого объема расходов в части лишь эксплуатационного содержания.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

 • Андрей

  Ти диви, є чесні люди. Не сидів і крав потихеньку, а сказав так, як є. А міг собі трошечки хапнути і морда кірпічом, і Янукович у всьому винен.
  Я не проти нікого, але мені так здається, що чину владу ніхто не хвалить тільки вона сама себе. Здається панове, таки вам треба йти. Бо проплачені майдани майданами (студенти там і безробітні, ну тим,кому сильно треба було гроші), але ральні люди свої справи (роботи) покидають і візьмуться за вили, на переговори з вами ніхто йти не буде! І тоді почнеться “справжня агресія Російської Федерації”!!! Бо зараз є тільки Донбас, а буде вся Україна. Хоча можливо я романтик і нашому народу чисто пофіг, але якщо так, то з такими правителями всеодно держава не зможе довго проіснувати. Тоді йде до повного развалу. На місці України утворяться дві або більше менших держав. Та і фактично зараз вся держава тримається на заробітчанський грошах. Ті кредити які дають наші любі чесні друзі розкрадаються нашою чесною владою разом з любими друзями, які ці гроші дають. І так, так. Чиновники Європи також обркадають свій власний народ через акціонерне товариство “Україна”.
  Моє ИМХО. Не судіть строго. Нікого не хотів образити, поділився своїми думками.

  • datbunneh

   О, майдан вже став проплачений, Україна тримається на грошах заробітчан (раніше Донбас годував Україну, тепер заробітчани, ага) і скоро рАзвалиться, народ візьметься за вила… Коротше, бачу, що в Ольгіно почали вивчати українську мову.

   • Андрей

    А ти думав автобуси, сцени, засоби масової інформації, хавка, ліки, шини, коктейлі молотова, активісти в масках, напади на прокуратури. адміністрації і т.д. всьо за так, просто. Гоп і з ні того ні з сього революція. Дай згадаю з чого все почалося… Яник не підписав асоціацію і тіпа розігнав пару студентів. Народу це не сподобалось і всі одразу пішли палити владу. А на сьогодні, що ми маємо?
    Асоціації нема, безвізового режиму нема, зарплат, я вже не кажу європейських, нема, порядку нема, законності нема. коррупція є, олігархи при владі є, обвал гривні і зубожіння народу в три рази є, ще довго перераховувати. А чо майдану нема. Народу все подобається??! Всьо просто супер, так.
    І чисто тобі скажу, може ти ще молодий. На цьому світі все проплачено. За все платяться гроші. Правда є дураки, які боряться за ідеї, але правда через те, що вони дураки, ідеї придумують не вони самі (бо для цього треба мати мізки), а їм підкидають ідейки “чесні патріоти”. Звучать вони дуже гарно і я повністю їх підтримую, тільки результат той самий. Бо чувак, який тратить 100 000 000грн на вибори, тратить не для того, щоб служити народу. бо йому цього не треба, це треба Вам – народу. А допомогти вам він хоче просто по доброті свого серця і любові до країни. Розумієш думку, патріот?
    Ви такі всі мудрі і патріоти, а живемо як в дупі. Не підскажеш, чого так. А стій, точно, то ж все через таких, як я.

    • datbunneh

     Основні реформи проводитимуться ще 10 років. Якщо такі швидкорозчаровані патріоти, як ти, все не зіпсують і розвернуть корабель назад до совка. А потім ще 20 років буде рости економіка, поки усілякі нікому не потрібні дармоїди, не здатні знайти собі іншої роботи, не отримають такі бажані “європейські зарплати”. А якщо хочеш, щоб в країні все стало “як в Європі” за один рік, то тобі не до Порошенка звертатись треба, а до Гаррі Поттера.

     • Андрей

      Європейські зарплати обіцяли ті, що зараз при владі…
      А на рахунок Європи, ти наблюдай, що буде далі. В Європі не все так добре, як нам впарюють. І далі ще буде.
      А на рахунок 10 і 20 років ну ти сказанув, Додай сюди вже 25років, що пройшли…
      Ті що тобі впарюють це, самі так довго чекати не збираються. Вони вже живуть навіть ліпше ніж вся Європа разом взята, а ти да, потерпи ще трішки. Скоро буде. Ця баєчка вже не одни вік канає, не те, що 10 років.

     • datbunneh

      Ніхто європейські зарплати через рік не обіцяв, це ти мабуть сам собі наобіцяв. Порошенко ще обіцяв всім валютні кредити пробачити і АТО за два дні провести. От тільки люди, в яких є мізки, на це увагу не звертали, тому що очевидно, що це нереальні речі. Вони адресуються біомасі, якої у нас 90% населення, вона мріє, що прийде герой, клацне пальцем і одразу стане все добре. Проблема лише в тому, що біомаса має право голосу, тому якщо ти всього цього не наобіцяєш, на виборах ніколи не переможеш. А ти що, повірив? Aw, how cute!

      Мені ніхто нічого не впарює. Це елементарна логіка. Приведу примітивний приклад. Заробляючи тисячу гривень в місяць, ти на квартиру за мільйон за рік не назбираєш. Точно так само з нашою державою – нічого не з’являється з повітря, все потрібно виробляти. Виробляти роками. Яскравий тому приклад – це Польща. Там було все те саме… Бував коли-небудь у Польщі?

      І чого мені, власне, терпіти? Я працюю за спеціальністю і непогано заробляю. Тим більше я бачу багато позитивних змін.

     • Андрей

      Живеш, напевно, в Києві?
      Тільки Україна не з одного Київа скаладається, куда всі бабки стікаються.
      Я розумію, коли зарплати в Києві від 8000грн, то ви там всі герої патріоти. А ти поживи за 2500грн мінус 1000грн за комуналку по нових тарифах. Я також бачу багато позитивних змін. Перша леді сумочку за 500 000грн провітрила, позитивно. Тим паче, що який же чесний бізнесмен сьогодні не може собі дозволити сумочку за пів ляма. Так, дрібнички. Біомасі цього не зрозуміти.
      “Без лоха и жизнь плоха”
      На рахунок славнозвісноЇ Польші. Польша на заробітки вся в Європу ламанулась за більшими зарплатами, яке в дупі виробництво. Те, чим ти пишаєшся, мильна бульбашка, байка і брехня. Казочка завершується. Спостерігай, що далі буде. Європа загралась і забрехалась. І не треба показувати в приклад Польшу, Прибалтику тощо. Ти був там, як турист. Туристам всюди добре. Ти там поживи і попрацюй, а потім мені розкажеш, яке там виробництво. Чи може ти туди полуничку їздив збирати за 5000грн?

     • datbunneh

      По-перше, в Києві зарплати бувають менші, ніж 8000, по-друге, за Києвом є зарплати і по 30-50 тисяч. Набагато легше отримувати 2500 і скаржитись на життя, ніж щось мовчки змінити. В мене особисто є знайомий, чий будівельний бізнес прогорів, після чого він перевчився на програміста, після чого не одразу, але почав знову непогано заробляти. Це називається інвестицією у власне майбутнє. У нас люди не хочуть ні у що інвестувати, набагато простіше піти просто напитися.

      Так, децентралізація і інші важливі закони, що приймаються, нафіг не потрібні. Зміни, що відбуваються в держзакупівлях, правоохоронних органах, армії, митниці теж фігня. Дипломатичні здобутки – не важливі. Хоча б те, що почали нормально сміття вивозити і трохи дороги ремонтувати, можна було помітити. Єдине що ми помічаємо – це сумку дружини Порошенко. От оце важливо, як мільярдер розпоряджається власними грошима. Питання державного значення. Хоча погоджусь, це дійсно прокол, не можна перед нашим бидлом, яка сповідує культ бідності і простоти, так світитися. І сумка ця їй нафіг не потрібна.

      Про Польшу відверта брехня, точніше один з китів кремлівської пропаганди – принижувати здобутки країн, що відвернулися від рашки (Польща, Грузія, країни Балтії). Хтось їздить на заробітки, але це дуже мала частина населення. Про виробництво теж брехня. В них розвинене і фермерство, і багато компаній мають там свої фабрики, і туризм там налагоджений. Так, я там був як турист, подорожував там, але я подорожував і Україною. Там однозначно чистіше, спокійніше, безпечніше і якісніше подорожувати. І люди там вже змінились, ще не німці, але вже далеко не такі дикі, як ми.

     • Андрей

      Добре. Дякую за діалог. Час покаже.
      Удачі.