Львів надбав ще один сучасний автовокзал

У Львові за адресою пл. Двірцева,1 урочисто відкрили та освятили новозбудований автовокзал «Двірцевий», котрий покликаний стати кардинальною заміною морально та фізично застарілій автостанції №8.

0

Новий автовокзал є важливим соціальним об’єктом, потужності якого розраховані на здійснення до 500 відправлень автобусів щоденно. А разом з уже існуючими сучасними автовокзалами «Львів» і «Північний» він має посісти відповідне їм місце в обслуговуванні пасажирів. До того ж при будівництві було збережено старовинний архітектурний стиль площі Двірцевої. Відтак автовокзал гармонійно поєднується з будівлею головного залізничного вокзалу.

«Перед нами стояло важливе завдання – побудувати автовокзал найвищого європейського рівня, що надаватиме цілий спектр новітніх для галицьких пасажирів послуг. І, зауважте це нам вдалося за неповний рік», – розповів журналістам Ігор Дума, засновник корпорації «DUMA», голова правління-президент Львівської обласної організації роботодавців транспорту. На його погляд, розташування автовокзалу є стратегічно важливим не лише для міста, а й для країни в цілому.

Адже пасажири, які щоденно прибувають на головний залізничний вокзал Львова з усієї України поїздами Харків-Львів, Дніпропетровськ-Львів, Запоріжжя-Львів, Одеса-Львів, Маріуполь-Львів, тощо, а також з-за кордону, матимуть можливість комфортно скористатися послугами новозбудованого автовокзалу для доїзду у курортні міста Львівщини та інших областей Західної України. Курсуватимуть тут і автобуси міжнародних маршрутів до Польщі, Чехії та Молдови.

Новозбудований автовокзал «Двірцевий»

Принагідно зазначимо, що завдяки комплексу послуг з використанням сучасних новітніх технологій «Двірцевий» має усі умови для комфортабельного і якісного обслуговування пасажирів. Львів’яни та гості міста зможуть  скористатися зручним залом очікування, обладнаним  LCD-моніторами з розміщенням необхідної он-лайн інформації, а також безкоштовним доступом до мережі Інтернет за допомогою технології Wi-Fi.

У приміщенні встановлена й екологічно безпечна інвекторна система опалення, автовокзал обладнаний ефективною вентиляцією та новітньою системою пожежної безпеки. Також враховані потреби осіб з обмеженими фізичними можливостями та створена спеціальна служба для надання їм послуг. Окрім цього, ті пасажири, котрі  поспішатимуть, матимуть змогу придбати квитки безпосередньо в салоні автобуса, скориставшись новою послугою мобільної автобусної каси, розробленої за технічним завданням підприємства ТзОВ «Гал-Всесівіт».

Автор: Ігор Галущак

Вокзал «Двірцевий»

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.