Майже 50 ретроавто зібралися у Тернополі

В Тернопіль завітав ретропробіг. Близько півсотні автомобілів зібралося на фестиваль «Золота підкова». Цей захід у місті пройшов вперше, але він має всі шанси стати щорічним.

Ретропробіг відбувся у Тернополі з ініціативи представників Львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак», який щорічно організовує  чотири масштабних фестивалі. Найголовнішим з них є «Леополіс гран-прі», який відбувається в червні. У рамках фестивалю  «Золота підкова» учасники подолали близько 176 км за маршрутом Тернопіль – Збараж – Вишнівець – Кременець – Джерело Св. Анни – Тернопіль.

Окрім того, в унікальних ретро-машинах покаталися діти сироти. Зокрема, це вихованці Тернопільського обласного спеціалізованого комунального дитячого будинку «Малятко» (20 дітей), Петриківського комунального дитячого будинку-інтернату (92 дітей), Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку (14 дітей). Після закінчення пробігу автомобілі вишикувались на одній з площ міста. Далі учасники вирушили в ретроралі замками Тернопілля. 

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ