Найсильніші автоспортсмени змагалися на слаломі у Дніпрі

Минулими вихідними у місті Дніпро відбувся четвертий етап Чемпіонату України з автомобільного слалому. Перегони зібрали кращих автоспортсменів з цієї дисципліни. Востаннє слалом у Дніпрі проходив ще в 2013 році. Організаторами нинішнього етапу став автомобільний клуб «Черкаси» спільно з Дніпровським обласним автоклубом за підтримки ФАУ.

Загалом Чемпіонат має п’ять етапів, попередні проходили у Рівному, Харкові, Львові.

Етап у Дніпрі зібрав найкращих 13 пілотів із Києва, Львова, Черкас та Дніпра. Змагалися пілоти традиційно у трьох класах – «підготовлені авто із заднім приводом», «підготовлені авто із переднім приводом» та «стандартні автомобілі». Паралельно проходив Кубок Дніпра.

– Цього року місто Дніпро, можна сказати, є лідером по проведенню автомобільних змагань. Тут проходять Чемпіонати з автокросу, з ралі, тому ми вирішили, що і слалом варто організовувати саме у Дніпрі. Сподіваюся, що ця дисципліна стане тут традиційною, – розповідає співорганізатор та учасник четвертого етапу, черкащанин Андрій Яроменко. – Ми розраховували, що буде значно більше учасників саме із Дніпра. Але, напевно, не всі зважилися. Хоча я впевнений, що наступного року пілотів з Дніпра буде чимало.

Варто додати, що четвертий етап був для спортсменів із несподіванкою, бо ж змагання проходили не як завжди на асфальтному покритті, а на майданчику із тротуарною плиткою. А це ускладнювало заїзди.

– Фігура, яку проїздили пілоти, не надто довга, але досить непроста. У ній, наприклад, було два елементи із заднім ходом, поліцейський розворот. Також складнощів додавало саме покриття – спортсмени не готувалися до того, що будуть їздити по тротуарній плитці. Тому пілотам доводилося більше працювати рулем, – додає Андрій Яроменко.

Кращий час заїздів у класі «підготовлені авто із заднім приводом» показав пілот зі Львова Олексій Виговський. Першим у класі «підготовлені авто із переднім приводом» став киянин Максим Шиков. «Золото» класу «стандартні автомобілі» теж поїхало до столиці – переміг киянин Максим Євдокимов, а в Кубку Дніпра кращий результат показав Володимир Заборенко. У командному заліку перемогли черкащани – команда автомобільний клуб «Черкаси».

Тепер всі спортсмени готуються до фінального етапу, що пройде у Києві.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.