Porsche на шляху до успіху на Франкфуртському автосалоні 2013

З середини вересня на міжнародному автосалоні у Франкфурті-на-Майні шанувальники Porsche зможуть познайомитися з останніми новинками, що надійшли із заводів у Цуффенгаузені і Лейпцигу.

У цьому році моделі Porsche користуються небувалим попитом: за перші вісім місяців виробник спорткарів вже передав своїм клієнтам по всьому світу більше 106000 автомобілів – на 15 відсотків більше у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року. На своєму стенді (павільйон 3.0, стенд А12) виробник спортивних автомобілів покаже спеціальну модель «50 років 911», нове покоління 911 Turbo, гібрид з можливістю зарядки від зовнішньої електромережі 918 Spyder, який є втіленням майбутнього спортивних автомобілів, а також багато іншого.

«Для Porsche принцип «захоплення спортивними автомобілями» завжди стояв на першому місці. 918 Spyder і Panamera S E-Hybrid є зразками інженерного мистецтва і показовими прикладами інженерної думки Porsche», – каже відповідальний за питання збуту та маркетингу член правління компанії Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG Бернхард Майєр. – «Ми твердо переконані в тому, що ефективні спортивні автомобілі – це вимога часу, їх очікує успішне майбутнє. Гібридна  технологія Porsche в найближчі роки буде являти собою інтелектуальний синтез технічної досконалості та екологічної безпеки».

З початку року компанія Porsche продала по всьому світу значно більше автомобілів, ніж за аналогічний період минулого року. Клієнтам було передано більше 55000 автомобілів Cayenne. Великим попитом користувався легендарний спорткар 911. У цілому було продано близько 20000 цих автомобілів. «Обсяги продажу в серпні свідчать про те, що ми дотримуємося правильного курсу», – говорить Майєр. «З нашої лінійкою чудових моделей ми продовжимо шлях до успіху, незважаючи на складну економічну ситуацію».

Підвищеним попитом у США користувалися модельні ряди 911, Boxster/Cayman, Cayenne і Panamera. У підсумку там було продано близько 28500 цих автомобілів – на четверть більше порівняно з відповідним періодом минулого року. За обсягами продажу на другому місці йде Китай: у Піднебесній було реалізовано більше 24500 нових автомобілів, тобто на 17 відсотків більше, ніж з січня по серпень 2012 року.

www.winner.ua

 

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.