Премію Фердинанда Порше отримав iнженер компанії Scania

Доктор Магнус МакАлденер, керівник технічного відділу компанії Scania, отримав престижну премію професора Фердинанда Порше за дослідження та розробки в сфері автомобілебудування.

МакАлденер отримав премiю за прогресивну систему очищення відпрацьованих газів у двигунах. Ця система дозволила Scania ще весною 2011 року презентувати двигуни, що відповідають стандартам з викидів Євро 6. Нові вимоги набирають чинності наприкінці 2013 року. «Я дуже пишаюся тим, що став одним із інженерів у міжнародній автомобільній галузі, хто отримав цю почесну нагороду. Вона також доводить визначне місце Scania в сфері розробки двигунів і стала результатом продуктивної командної роботи, в якій мені пощастило взяти участь»,- говорить МакАлденер.

У системі очищення відпрацьованих газів застосовуються каталізатори окислення, сажові фільтри та технологія селективного каталітичного відновлення (SCR) для нейтралізації оксидів азоту (NOx) та твердих часток у вихлопних газах після згоряння у двигуні. Вся система розмістилася у компактному глушнику, що дозволяє збільшити місце під обладнання та додатковий вантаж.

«Ми розпочали роботу над розробкою системи приблизно п’ять років тому. Результатом наших спільних зусиль стала міцна та надійна система, яка повністю виправдала сподівання наших клієнтів щодо якості та експлутаційних показників»,-коментує МакАлденер.

Магнус МакАлденер, 1970 року народження, приєднався до Scania 1997 року після отримання ступеню магістра в Королевському технічному університеті (КТН) в Стокгольмі. Він працював у науково-дослідному підрозділі компанії до 2001 року, коли його призначили на першу керівну посаду. Цього ж року він отримав ступінь Кандидата наук у сфері машинобудування по темі «Механіка твердих тіл». В 2010 році він очолив відділ у підрозділі двигунів Scania, в якому велася науково-дослідна робота над створенням системи очищення відпрацьованих газів у двигунах Scania.

Премія Професора Фердинанда Порше була заснована Луїзою Піх, донькою Фердинанда Порше 1977 року. Сума грошової винагороди становить 50 000 євро. Церемонія нагородження проходить один раз у два роки в приміщенні Віденського Технічного Університету. В обов’язки університета також входить номінування кандидатів на отримання премії після проведення попередніх консультацій з компінією Porsche AG та членами родини Порше-Піх.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ