X

Співробітники Porsche отримають по 9000 євро, але їх доведеться віддати

Компания просит сотрудников отказаться от годового бонуса в размере 9000 евро и пожертвовать эти средства на борьбу с COVID-19

Через пандемію Porsche зупинила свій завод у Цуффенхаузені і виробничу ділянку в Лейпцигу ще 21 березня. Обидва майданчики будуть закриті принаймні до 14 квітня. Незважаючи на це компанія вирішила виплатити співробітникам щорічну винагороду «за особливі зобов’язання робочої сили Porsche в 2019 фінансовому році». Але при цьому попросила добровільно пожертвувати її на боротьбу з COVID-19.

“Солідарність зараз важлива як ніколи. Індустрія, уряд і громадські організації мають згуртуватися, щоб разом подолати цю кризу. Porsche теж має взяти на себе соціальну відповідальність”, – сказав голова ради директорів Porsche Олівер Блюм.

Читайте також:
Porsche нестандартно відзначила ювілей трьох культових моделей

Цього року премія становить 9000 євро. Ще 700 євро компанія надасть як внесок в особистий пенсійний фонд. Розмір цих винагород було визначено ще на початку 2020 року, до пандемії COVID-19.

2019 рік був успішним для Porsche. Тільки в Північній Америці компанія продала 61 568 автомобілів. Як зазначається, зростання продажу на цьому ринку становило 7.6%. Загалом по світу компанія реалізувала понад 280 тис.автомобілів, що на 10% більше, ніж роком раніше. Щорічний сукупний дохід Porsche становить понад 25.0 млрд доларів. За даними Forbes, прогнозована вартість бренду – близько 11 млрд доларів.

Читайте також:
Porsche 911 із 70-х отримав движок на 290 сил (фото)