Легкосплавнi диски Alutec перевiренi часом

Історія легкосплавних дисків Alutec бере початок з 1996 року. Завдяки стрімкому розвитку диски німецького виробництва здобули прекрасну репутацію в усьому світі поміж виробників та автолюбителів. Дизайнери з високим чуттям стилю, передові технології виробництва - ось основні фактори, які сприяють успіху компанії.

Alutec  використовує декілька власних технологій для підвищення міцності дисків, зменшення їхньої ваги, зниження ціни виробництва. Вони дозволяють зменшити вагу від 10 до 25 відсотків у порівнянні з конкурентами, виготовленими по технології лиття під низьким тиском.

Alutec

Відділ контролю якості виробника сам тестує продукцію, що пришвидшує темпи підвищення якості. Під час виробництва диски  проходять шість етапів перевірки якості лиття, що виключає можливість браку. Три шари покриття забезпечують бездоганний вигляд дисків у літній та зимовий періоди  протягом довгого часу. Диски Alutec  відповідають критеріям КВА, TUV та VDA органів сертифікації та сертифіковані відповідно до ISO 9001.

Alutec

Ексклюзивний дистрибутор дисків Alutec в Україні- «Асканія Авто» дала можливість українським автовласникам відчути переваги при використанні високоякісної продукції. Уже більш як півроку клієнти дилера в Києві та області – компанії «Гараж плюс» насолоджуються новими придбаннями. Ви маєте можливість розділити їх успіх.

Alutec 

Будь неперевершеним – будь з Alutec

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.