Чемпіони обирають шини КАМА

Найкращим тестом для шин є їх використан¬ня професіоналами в екстремальних умовах. Своїм досвідом діляться спортсмени.

Наприклад, перша російська дівчина-дрифтер Яніна Алексеєва використовує на своєму авто російські шини KAMA EURO 129. Ще в 2010 році в ході екстремального дрифту члени її команди відкрили цю шину для себе. Через спеку встановлених на задній осі покришок вистачило лише на 5–7 хвилин. Заміну довелося шукати в звичайному шинному магазині. Продавці порадили в якості «надвитривалої» KAMA EURO 129. І одна пара цих шин витримала декілька тренувань, кваліфікацію та фінальні заїзди! Перевзуватися в інші шини команда вже не хоче.

У 2011році чемпіоном Росії на спортивно-кросових «Баггі» став член команди «KAMA EURO Racing Team» Микола Яковлєв. На трасі «Екстрим» в дивізіоні Д3-спринт він виборов «бронзу», а за сумою етапів став кращим – набрав 435 очок. Чому спортсмени виступають під брендом КАМА EURO? Керівник спортивно-гоночної команди, колишній випробувач на Нижньокамському шинному заводі, стверджує: «Шини «КАМА» чудово конкурують із закордонними аналогами. І не тільки спортивні шини. Нове обладнання Нижньокамського шинного комплексу дозволяє виготовляти високоякісні шини – великі показники пробігу, сучасний малюнок протектора, ідеальний каркас. Щодо перегонів, то коли виступають однакові автомобілі з однаковими двигунами, то виграють шини!»

шини KAMA

шини KAMA   

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.