Тривимірна чіпкість

Тайваньський виробник шин торговельної марки Maxxis, продукцію якої на ринку України представляє Торговий дім «Веста-Маркет», до зими презентував нову шину SS01 для позашляховиків.

Ламелі з тримірним зчепленням у вигляді косичок покликані поліпшити стійкість і керованість на асфальті. Ламелі з тримірним зчепленням у вигляді косичок покликані поліпшити стійкість і керованість на асфальті.

Ламелі з тримірним зчепленням у вигляді косичок покликані поліпшити стійкість і керованість на асфальті.

Тайваньський виробник шин торговельної марки Maxxis, продукцію якої на ринку України представляє Торговий дім «Веста-Маркет», до зими презентував нову шину SS01 для позашляховиків. Це фрикційна зимова покришка із напрямленим малюнком протектора, що має сітку поперечних і поздовжніх канавок для максимально ефективного відводу снігу й води із плями контакту з дорогою. Блоки протектора розмістили так, щоб забезпечити відмінне зчеп­лення із засніженою дорогою. Східчастий дизайн плечових блоків створено для отримання гарних тягових зусиль при русі глибоким снігом.

Для гарних зчіпних властивос­тей на льоду у блоках протектора зроблено сітку ламелей у вигляді косичок. Вони формують протилежні кути завдяки Y-подібним тривимірним ламелям, які взаємоблокуються. Тому навіть за надмірного навантаження при водінні й гальмуванні твердість блоків зберігається. Це забезпечує добру керованість у будь-яких умовах.

м. Київ, вул. Богатирська, 11. Тел./факс: 8 (044) 331-30-29, 414-69-16
м. Дніпропетровськ, вул. Далека, 2. Тел.: 8 (056) 374-90-93/95; www.westa.ua

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.