Будьте впевнені в своєму Renault з Арма Моторс

Сервіс Renault від Арма Моторс дбає про все, щоб гарантувати вам спокій і безпеку на дорозі, з нами ви будете завжди впевнені своєму Renault. З 1 жовтня по 31 грудня 2017 р. проводьте діагностику АКБ вашого автомобіля за 1 гривню* і отримайте вигоду до 25% на нову АКБ і її заміну з 3-х літньою гарантією.

Від якості, електричних параметрів і надійності АКБ залежить вся експлуатація автомобіля. Якщо акумулятор несправний, то завести двигун не вдасться. Щоб бути впевненим в своєму Renault і уникнути незручних ситуацій та неприємних наслідків, Арма Моторс рекомендує проводити регулярну перевірку АКБ на офіційному сервісі.

Важливою є діагностика АКБ перед початком зимових холодів. З пониженням температури повітря значно збільшується тиск на АКБ і у вас є багато шансів не завести свій автомобіль. Як наслідок – ви втратите час та понесете непередбачувані матеріальні затрати.

Арма Моторс завжди турбується про вас. Перед початком холодів, пропонуємо Вам підготувати свій Renault до зими – проведіть діагностику АКБ за 1 гривню* і отримайте знижку до 25% на АКБ з 3-хлітньою гарантією і на її заміну.

Деталі у уточнюйте у консультантів сервісу Арма Моторс за телефоном 044 490 23 00.

Працюємо для вас з понеділка по п’ятницю з 8:00 по 20:00 за адресою Кільцева дорога, 18.

Завжди рада вам, команда Арма Моторс!

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.