DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT – від 1 177 000 гривень* Discovery Sport на сьогоднішній день є однією з найбільш продаваних моделей Land Rover, демонструючи рекордні темпи продажів: з 2014 року в світі реалізовано вже понад 200 000 автомобілів. Відрізняючись компактними габаритами, цей універсальний позашляховик пропонує традиційну для будь-якого Land Rover широту позашляхових можливостей, при цьому в його салоні можуть розміститися до 7 осіб.

Насолоджуйтесь новітніми  позашляховими технологіями та подорожуйте з комфортом

All Terrain Progress Control – новітня система, що працює за принципом круіз контролю, постійно підтримуючи низбку швидкість (2-30 км/год) дозволяючи водію зосередитися на доланні перешкод.

Hill Descent Contrоl – запатентована Land Rover система контролю швидкості під час руху крутими схилами.

Wade Sensing – система долання броду глибиною до 600 мм., з допомогою сенсорних датчиків вказуватиме глибину долання перешкоди відносно максимального рівня.

Поринь в пригоди цього літа!

 

Офіційна дилерська мережа Land Rover в Україні пропонує спеціальні умови придбання на моделі Discovery Sport від 1 177 000 гривень*.

Завітайте до нашого дилерського центру та оберіть модель ,яка підійде саме Вам!

Discovery Sport у комплектації S та SE (2.0D 150PS)

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Робочий об`єм двигуна (см3) 1999
Максимальна потужність (к.с.) 150
Максимальний обертаючий момент (Нм) 380
Максимальна швидкість (км/год) 180
Прискорення від 0 до 100 км/год (сек) 10,3
Витрата пального (міський/заміський/комбінований цикл) (л) (6,3/ 4,7/ 5,3)

Дізнатися більше про Discovery SportЗа більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до нашого автосалону.

* Вартість автомобіля вказана для моделі Land Rover Discovery Sport у комплектації S із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнаннята з врахуванням спеціальних умов. Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості відповідного автомобіля в стандартній комплектації в наявності. Розмір знижки станом на 30.06.2017 року становить 149 000 гривень еквівалентний 5 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .
Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.Строк дії пропозиції з 1 липня 30 вересня 2017 року

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.