DISCOVERY SPORT

LAND ROVER DISCOVERY SPORT НА СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВАХ – від 1 020 000 гривень*!

Discovery Sport – синонім високих функціональних можливостей. Авто, що відповідає найвимогливішим очікуванням, що здатне подолати будь-які виклики бездоріжжя. Discovery Sport з найвищим рівнем комфорту доставить вас до найбільш віддалених куточків та небачених захоплюючих пейзажів.

Вирушай у незабутні подорожі та прокладай свої власні маршрути разом із Discovery Sport.

Офіційна дилерська мережа Land Rover в Україні пропонує спеціальні умови придбання на моделі Discovery Sport.

На автомобілі в замовлення у виробництво вартість Discovery Sport від 1 020 000 гривень*.

На автомобілі на складі в Україні вартість Discovery Sport від 1 115 000 гривень**.

Дізнатися більше про Discovery Sport

За більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до нашого автосалону.

Discovery Sport. Прокладай свої власні маршрути за допомогою технологій Land Rover, серед яких:

Система визначення глибини броду Wade Sensing дозволить вам долати потоки та затоплені дороги глибиною до 600 мм.
Запатентована Land Rover система адаптації до дорожніх умов Terrain Response, адаптує налаштування двигуна, коробки передач та шасі до дорожніх умов.
Система контролю руху під схил Hill Descent Control, яка автоматично керує швидкістю на стрімких схилах.
Система плавного старту Hill Start Assist гарантує, що авто не відкотиться назад під руху вгору.

* Термін дії спеціальних умов з 1 по 31 травня 2017 року. Вартість автомобіля вказана для моделі Land Rover Discovery Sport у базовій комплектації S із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 без урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в базовій комплектації на автомобілі в замовлення. Пропозиція дійсна за умови підписання контракту на покупку автомобіля до 31 травня 2017 року. Розмір знижки станом на 01.05.2017 року становить 173 700 гривень еквівалентний 6 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/.

** Вартість автомобіля вказана для моделі Land Rover Discovery Sport у пакетній комплектації S із 2.0-літровим дизельним двигуном TD4 із урахування вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в базовій комплектації на автомобілі в замовлення. Розмір знижки станом на 01.05.2017 року становить 173 700 гривень еквівалентний 6 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Land Rover. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Land Rover. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.