ДО 50% ВИГОДИ* НА КОМПЛЕКТИ ЗИМОВИХ КОЛІС JAGUAR!

Керування вкритою снігом чи льодом дорогою вимагає великої впевненості. Саме тому ми створили оригінальні колеса, обладнані авторизованими шинами, задля безпечного керування. Вони випробувані за найбільш суворих умов та за температури до -40°C задля безпеки та високої продуктивності.

Наші спеціалісти допоможуть вам обрати комплект, який ідеально пасує вашому Jaguar. Окрім того, ви зможете обрати пакети стильних аксесуарів, які довершать зовнішній вигляд вашого авто та розширять його можливості.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОПОЗИЦІЮ

ТОВ “Віннер-Одеса”. Код ЄДРПОУ 32971096. Ягуар. Мистецтво продуктивності.
*Під вигодою мається на увазі надання знижки на комплект коліс та шин у розмірі до 50 % від регулярної вартості комплекту. Розмір знижки залежить від типу та розміру коліс. Вигода розповсюджується лише на акційний комплект коліс та шин, а не його окремі складові. Розрахунок вартості проведено по внутрішньому розрахунковому на 11 листопада 2017 року курсу 31,75 гривень за 1 євро. Термін дії пропозиції із 10.11.2017 по 31.01.2018. Автомобілі та комплекти на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.