FAMILY DAYS у Арма Моторс: запрошуємо у світ автомоблів Renault!

Офіційний дилер Renault Арма Моторс запрошує всіх бажаючих – і маленьких, і великих – до себе в гості - 3 та 4 червня! Для Вас - цікава та захоплююча екскурсія по автосалону та сервісній станції, розваги для маленьких поціновувачів Renault і гарантовані подарунки! А також розіграш дитячого автокрісла*!

Арма Моторс завжди рада бачити Вас в нашому автосалоні. А 3 та 4 червня ми підготували Вам цікаві та захоплюючі дні у світі Renault та Арма Моторс, та уже готові відповісти на запитання маленьких Чомучок:

  • Як працює автосалон, зокрема Арма Моторс?
  • Як влаштована робота сервісної станції?
  • Які обов’язки у продавця автомоблів?
  • Хто такий майстер-приймальник?

РЕЄСТРАЦІЯ

або за телефоном (044) 490 23 00.

Запрошуємо всіх – і великих, і маленьких  3 та 4 червня об 11 годині у світ автомоблів Renault!

* Серед всіх, хто завітає до Арма Моторс 3 та 4 червня та пройде тест-драйв однієї з доступних модей Renault, а також вся інформація про гості буде буде в комерційній пропозиції, буде проведенорозіграшДитячого крісла безпеки. Розіграш відбудеться за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (www.random.org). Ім’я переможця буде опубліковано згідно з умовами акції на сайті www.renault.ua і на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах.

З турботою про Вас, команда Арма Моторс

Ми працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Київ, Кільцева дорога, 18.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте – 044 490 23 00.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.