JAGUAR F-PACE ВІД 1 440 000 ГРИВЕНЬ*

Jaguar F-PACE: спортивний SUV для тих, хто цінує швидкість, динаміку і універсальність.

Із 1 до 30 жовтня 2017 року в офіційній дилерській мережі діють спеціальні умови* на придбання Jaguar F-PACE. Автомобілі на складі в Україні від 1 440 000 гривень*.

Чому Jaguar F-PACE?

Виразний дизайн спорткара у кузові SUV

Високий рівень продуктивності

Надлегка конструкція кузову, яка на 80% складається із алюмінію

Система повного приводу Jaguar та прогресивна система підвіски

Кращий у класі простір для ніг

Неймовірний простір для багажу в 650 літрів

Перша в сегменті система безключового доступу Activity Key

Оснащення прогресивними системами допомоги водію (ADAS)

У стандартній комлектації F-PACE оснащено технологією Adaptive Dynamics, що оцінює прискорення, динаміку повороту, активність використання педалей газу і гальма, і оптимізує амортизаційне зусилля в будь-якій ситуації для максимальної керованості і комфорту. Система відстежує рухи коліс і кузова, адаптуючи амортизаційне зусилля кожного колеса автомобіля. Технологія Adaptive Surface Response (AdSR), створена на базі запатентованої технології Land Rover Terrain Response, робить повний привід нового F-PACE по-справжньому ефективним рішенням для руху будь-якими дорогами. Інтегрована в систему Jaguar Drive Control, AdSR визначає тип поверхні, налаштує трансмісію та системи динамічної стабілізації задля кращого комфорту та керованості.

F-PACE – це автомобіль, який ознаменував початок нового етапу в історії Jaguar. Це перший SUV від Jaguar. Рішучий та динамічний, при цьому неймовірно практичний: він містить в собі все, що необхідно для того, щоб кожна поїздка дарувала водію справжнє задоволення. F-PACE – спортивний автомобіль Jaguar, створений для поїздок у будь-яку погоду і за будь-яких дорожніх умов.

 

*Вартість автомобіля вказана для моделі Jaguar F-PACE у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 із урахуванням вартості додаткового обладнання та вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки станом на 20.09.2017 року становить 313 500 гривень еквівалентний 10 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/. Остаточна вартість автомобіля та розмір знижки розраховується у договорі купівлі-продажу автомобіля на дату укладання договору. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Jaguar. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 1 до 30 жовтня 2017 року.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.