JAGUAR F-PACE ВІД 1 570 000 ГРИВЕНЬ*

Перший кросовер Jaguar, новинка 2016 року, що сколихнула світ та стала сенсацією, завоювавши більше 20 міжнародних нагород!

Досконалий в кожній деталі, Jaguar F-PACE із характером справжнього хижака та інноваційним функціоналом представлено у офіційній дилерській мережі на спеціальних умовах – від 1 570 000 гривень* лише до 31 травня 2017 року.

Дізнатися більше про Jaguar F-PACE.

За більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до нашого автосалону.
Jaguar F-PACE твоя одержимість досконалістю!

*Вартість автомобіля вказана для моделі Jaguar F-PACE у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки станом на 01.05.2017 року становить 144 750 гривень еквівалентний 5 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля ви можете розрахувати у офіційного дилера Jaguar. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Jaguar.

Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Термін дії спеціальних умов з 1 по 31 травня 2017 року

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.