JAGUAR F-PACE ВІД 1 640 000 ГРИВЕНЬ*

F-PACE — це повноприводний позашляховик, який подарує вам неабияке задоволення від керування завдяки своїм видатними технічними характеристиками. Він сповнений нових технологічних рішень, які гарантують безпеку, динаміку та відчуття істинного характеру Jaguar.

Колісна база і ширина колії F-PACE є унікальними для модельного ряду Jaguar. При довжині в 4 746 мм і колісній базі 2 874 мм, F-PACE відрізняється витонченим профілем і при цьому має приголомшливо просторий салон.

В стандартній комлектації F-PACE має технологію Adaptive Dynamics, що оцінює прискорення, динаміку повороту, активність педалей газу і гальма, і оптимізує амортизаційне зусилля в будь-якій ситуації для максимальної керованості і комфорту. Система відстежує рухи коліс і руху кузова, адаптуючи амортизаційне зусилля кожного колеса автомобіля. Технологія Adaptive Surface Response (AdSR), створена на базі запатентованої технології Land Rover Terrain Response, робить повний привід нового F-PACE по-справжньому ефективним рішенням для руху по будь-яких дорогах. Будучи інтегрованою в систему Jaguar Drive Control, AdSR визначає тип поверхні, налаштує трансмісії і системи динамічної стабілізації.

Високоефективні двигуни забезпечують ідеальне поєднання економічності з потужністю. Новий 2,0-літровий 4-циліндровий дизель, потужністю 163 к. с. із турбонаддувом із лінійки Ingenium, споживає до 4,8 л/ 100 км в змішаному циклі та викидає 126 г/ км CO2. 3,0-літровий бензиновий двигун V6, потужністю 380 к. с. із нагнітачем, може досягати максимальної швидкості 250 км/год і розганятися до 100 км/год за 5,5 секунд.

F-PACE – це автомобіль, який ознаменував початок нового етапу в історії Jaguar. F-PACE — автомобіль для будь-яких доріг та на кожен день. Він — перший Jaguar у родині неперевершених та вражаючих кросоверів. F-PACE — це Jaguar для вас, Jaguar для вашої сім’ї.

*Вартість автомобіля вказана для моделі Jaguar F-PACE у наявності у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 з урахуванням вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки станом на 26.12.2017 року становить 331 500 гривень еквівалентний 10 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/.

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Jaguar. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Jaguar. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 26 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.