JAGUAR F-PACE ВІД 1 720 000 ГРИВЕНЬ*

F-PACE — це повноприводний позашляховик, який подарує вам неабияке задоволення від керування завдяки своїм видатними технічними характеристиками. Він сповнений нових технологічних рішень, які гарантують безпеку, динаміку та відчуття істинного характеру Jaguar.

Колісна база і ширина колії F-PACE є унікальними для модельного ряду Jaguar. При довжині в 4 746 мм і колісній базі 2 874 мм, F-PACE відрізняється витонченим профілем і при цьому має приголомшливо просторий салон.

В стандартній комлектації F-PACE має технологію Adaptive Dynamics, що оцінює прискорення, динаміку повороту, активність педалей газу і гальма, і оптимізує амортизаційне зусилля в будь-якій ситуації для максимальної керованості і комфорту. Система відстежує рухи коліс і руху кузова, адаптуючи амортизаційне зусилля кожного колеса автомобіля. Технологія Adaptive Surface Response (AdSR), створена на базі запатентованої технології Land Rover Terrain Response, робить повний привід нового F-PACE по-справжньому ефективним рішенням для руху по будь-яких дорогах. Будучи інтегрованою в систему Jaguar Drive Control, AdSR визначає тип поверхні, налаштує трансмісії і системи динамічної стабілізації.

Високоефективні двигуни забезпечують ідеальне поєднання економічності з потужністю. Новий 2,0-літровий 4-циліндровий дизель, потужністю 163 к. с. із турбонаддувом із лінійки Ingenium, споживає до 4,8 л/ 100 км в змішаному циклі та викидає 126 г/ км CO2. 3,0-літровий бензиновий двигун V6, потужністю 380 к. с. із нагнітачем, може досягати максимальної швидкості 250 км/год і розганятися до 100 км/год за 5,5 секунд.

F-PACE – це автомобіль, який ознаменував початок нового етапу в історії Jaguar. F-PACE — автомобіль для будь-яких доріг та на кожен день. Він — перший Jaguar у родині неперевершених та вражаючих кросоверів. F-PACE — це Jaguar для вас, Jaguar для вашої сім’ї.

*Вартість автомобіля вказана для моделі Jaguar F-PACE у наявності у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 з урахуванням вартості додаткового обладнання та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки станом на 01.02.2018 року становить 347 000 гривень еквівалентний 10 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті winner.ua.

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Jaguar. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних дилерів Jaguar. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 1 до 28 лютого 2018 року

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.