JAGUAR XF ВІД 1 280 000 ГРИВЕНЬ*

Jaguar XF - неповторне поєднання стилю та ідеї досконалості, втілених в кращих традиціях дизайну, динаміки і витонченості, сформованих за майже століття бренду на ринку.

Цей автомобіль бізнес-класу одночасно потужний і витончений. XF сповнений найновіших технологічних рішень, які гарантують вам безпеку, динаміку та інформаційно-розважальні технології.

Завдяки полегшеній алюмінієвій архітектурі кузова Jaguar XF показує вищу ефективність, нижчі експлуатаційні витрати, а також низький рівень викидів СО2, до 104 г/км.

XF пропонує унікальну систему інтелектуального повного привода від Jaguar із системою Intelligent Driveline Dynamics (IDD) та системою адаптивного реагування на дорожню поверхню (AdSR), доступних для бензинових і дизельних моделей, що дозволяють автомобілю ідеально пристосовуватися до дорожніх умов.

Живи на повну з Jaguar XF.

Jaguar XE — це виняткове поєднання технологій, дизайну та динаміки, яке встановлює нові стандарти у світі автомобілів.

Із XE немає нудних подорожей чи невиразних спогадів – цей седан заряджає своєю енергією, хижак що мчить на зустріч світанкам та заходам. Лише маленьке натискання на педаль газу і він пронинує повітря обганяючи сам вітер. Компактний седан із динаміним характером підкорить сердця шанувальників спорткарів та швидкості.

8-ми ступінчата автоматична трансмісія XE вирізняється високою чутливістю, плавністю та точністю роботи. Вона забезпечує швидке перемикання передач та доповнює неймовірний динамічний характер XE.

Маючи коефіцієнт опору на рівні 0.26, ХЕ немовби пронизує повітря, щоб досягти кращої ефективності та економічності. Лінійка двигунів догодить водіям із будь-яким стилем керування – прагнете ви відчути захват від агрегату V6 із нагнітачем, здатним розвивати швидкість у 250 км/г, чи цінуєте низький рівень викидів СО2, що складає лише 99 г/км із 2,0-літровим дизельним двигуном потужністю 163 к.с.

*Вартість автомобіля вказана для моделей Jaguar XF у пакетній комплектації Pure із 2-літровим бензиновим двигуном i4 та для моделі Jaguar XE у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобілів в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки на модель Jaguar XF станом на 01.02.2018 року становить 294 950 гривень еквівалентний 8 400 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Розмір знижки на модель Jaguar XЕ станом на 01.02.2018 року становить 208 200 гривень еквівалентний 6 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті winner.ua

За більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до найближчого офіційного дилера Jaguar.

Строк дії пропозиції з 1 до 28 лютого 2018 року

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.