КУПУЙ НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ KIA ВИГІДНО!

З 20.09.2017р. по 30.11.2017р. діє вигідна акційна пропозиція від Автомобільного центру Київ*!

Протягом строку дії акційної пропозиції, кожний новий автомобіль КІА додатково комплектується зимовою гумою від кращих виробників** та одним автоаксесуаром*** на вибір покупця.

Детальнішу інформацію про акційну пропозицію можна дізнатися у консультантів відділу продажу KIA по телефону:

(044) 500-6-005

(вартість дзвінка згідно тарифів Вашого оператора зв’язку)

Також нагадуємо, що лише до 30 вересня 2017 року діє вигідна програма фінансування на всі автомобілі KIA – «KIA Finance». З інформацією по кредитуванню можна ознайомитися за посиланням: http://kia.net.ua/finance/finance_kia.html

*   Автомобільний Центр Київ – Філія «Автомобільний центр Київ» АТ «Українська автомобільна корпорація»,  є офіційним дилером автомобілів KIA в Україні. Один із найкращих та найбільших 3S-центрів української столиці, що включає: продаж автомобілів, сервісне та гарантійне обслуговування, та продаж запасних частин.   Автомобільний центр Київ пропонує своїм клієнтам познайомитися з розмаїттям автомобілів KIA, відпочити у лаундж-зоні, насолодитися чашкою ароматної кави, для дітей створено дитячу ігрову зону. Автомобільний Центр Київ чекає відвідувачів у будь-який день тижня з 9.00 до 20.00 години, за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 22.

**   мається на увазі наступні виробники автомобільної гуми: Nexen, Barum, Gislaved, Debica.

*** мається на увазі можливість покупця нового автомобіля КІА обрати один з наступних автоаксесуарів: дорожній набір, гумові килимки або захисна решітка на бампер.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.