MULTIVAN – MULTI BONUS від автосалону «КарпатиАвтоцентр»!

Про безпеку Вашого автомобіля – ми потурбуємося, Вам залишилося придбати надійний автомобіль, який підходить для бізнес поїздок та сімейного відпочинку Volkswagen Multivan !

Обираючи Volkswagen Multivan, Ви гарантовано отримуєте повний страховий пакет КАСКО з франшизою 0,5%, поліс ОСЦПВ та поліс страхування «Зелена карта» на перший рік.

Прозорі, вигідні програми фінансування від Porsche Finance Group Ukraine допоможуть Вам придбати автомобіль! З програмами фінансування Ви зможете ознайомитися перейшовши за посиланнямhttp://www.karpaty-autocenter.com.ua/financial-service/.

Виникають питання, як продати старий автомобіль? Все просто! Менеджер з продажу автомобілів Das WeltAuto безкоштовно оцінить вартість Вашого автомобіля та запропонує обмін на Нового Volkswagen Multivan! При обміні до кінця червня Ви зможете отримати додатковий бонус – 25 000 грн.!

 

Дізнайтеся деталі в автосалоні «КарпатиАвтоцентр» офіційного дилера Volkswagen, за адресою: м. Чернівці, вул. Енергетична 2В, або за тел. (0372) 543888, (096) 374 44 55, (050) 374 44 55 або на сайтіwww.karpatyautocenter.com.ua.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.