Найдрайвовіший тест-драйв у ВіДі-Стар на Кільцевій

Фірмовий повний привід Subaru Forester в комплексі з системою «X-mode» та кліренсом в 22 сантиметри, дають можливість впевнено почувати себе на будь-якому бездоріжжі.

Що таке X-mode?

Система контролю тяги при спуску з крутих і слизьких схилів вбудована в X-mode вмикається сама, розпізнавши схил (потрібно аби водій скинув газ або відпустив гальмо).

Електроніка відразу бере під контроль двигун, коробку, повний привід, гальма та інші компоненти для безпечного переміщення по оффроад, слизьких поверхнях і навіть найкрутіших пагорбах.

Заповітна кнопочка X-mode виглядає саме так:

Під’їжджаєш до спуску з крутого пагорба, тиснеш на кнопку «X-mode», скочуєшся вниз, відпускаєш обидві педалі і… і машина сама акуратно спускається вниз, пригальмовуючи потрібні колеса, а тобі залишається тільки кермувати.

Subaru Forester стане надійним помічником мандрівників. Ви завжди зможете виїхати на найкрутіший схил і з задоволенням та без проблем спуститись з нього.

Відео наочно показує роботу системи X-mode:

Чекаємо вас на найдрайвовіший тест-драйв у ВіДі-Стар за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а, с. Софіївська Борщагівка. Запис за телефоном: 044 503 03 30 або на сайті: http://subaru-vidi.com.ua/models/test_drive/ 

Тільки на тест-драйві у ВіДі-Стар на вас чекають:

  • Швидкісне проходження траси
  • Бездоріжжя
  • Піщаний насип
  • Екстремальні спуски
  • Затяжний підйом

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.