Нове ціноутворення на оригінальні запчастини Volvo

Ми створюємо автомобілі Volvo, щоб Ви могли насолоджуватися кожною хвилиною володіння і водіння. А тепер бути власником Volvo стало ще вигідніше, адже оригінальні запчастини та витратні матеріали для вашого Volvo стали доступнішими до 20%!*

ЗАПЧАСТИНИ

ВИГОДА до*

Гальмівні диски і колодки

фільтри повітряні

Ремені привода навісного обладнання

Лобове скло

Амортизатори

20%*

Щітки склоочисника

радіатори

Акумулятори 60Аг

17%*

При виробництві автомобілів Volvo використовуються найбільш витривалі та якісні компоненти. Спроектованих саме для Вашого автомобіля Volvo. Вони регулярно проходять контроль якості перед установкою на автомобіль.

Тільки використання оригінальних запчастин і витратних матеріалів Volvo гарантує Вам правильну роботу всіх систем автомобіля. Наприклад, для правильної роботи системи City Safety, яка зараз є стандартною для всіх автомобілів Volvo, обов’язково потрібні оригінальні гальмівні диски і колодки.

Саме тому для вашої безпеки Volvo рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини, дистриб’юторами яких являється офіційний дилер Volvo в Україні Вікінг Моторз.

Подробиці уточнюйте у сервіс консультантів по телефону (044) 499 88 00

Переваги офіційного сервісу Volvo ВІКІНГ МОТОРЗ:

  • Акредитовані Volvo технічні фахівці
  • Сучасне діагностичне обладнання і спеціальний інструмент
  • Обслуговування преміум класу
  • Гарантія на оригінальні запасні частини і роботи
  • Дотримання технології ремонту
  • Прямий зв’язок Вашого автомобіля з заводом-виробником
  • Оновлення модулів автомобіля
  • Прозора історія обслуговування

З турботою про Вас та Ваш Volvo, команда Вікінг Моторз!

Київ, вул. Кільцева дорога, 18

*Зниження цін стосується оригінальних запасних частин Вольво, які відносяться до груп DC11-12 за класифікацією заводу-виробника. Розмір зменшення рекомендованих цін у відсотках обчислено виходячи з цін, що діють з 01 грудня 2016 року по відношенню до цін, станом на 30 листопада 2016 року. Для підбору каталожного номеру конкретно для Вашого автомобіля будь ласка звертайтесь до офіційного дилерського центру Вольво Викинг Моторз. Імпортер залишає за собою право в подальшому змінювати рекомендовані роздрібні ціни в односторонньому порядку без попереднього повідомлення та/або узгодження з іншими особами.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ