Новий VW Golf сьомого покоління доступний за акційною ціною – $ 21847!

Новий Golf стоїть на старті: спортивніші, динамічніші і своєрідніші, ніж будь-коли. При цьому ряд найсучасніших мультимедійних та допоміжних систем гарантують, що Ви будете повністю готові до того, що принесе новий день. А спеціальна цінова пропозиція та вигоду яку Ви отримаєте від автосалона "КарпатиАвтоцентр", додасть задоволення від покупки авто.

Новий Golf вже став легендарним автомобілем для великої кількості шанувальників Volkswagen. Приєднуйтесь і Ви до родини Volkswagen обираючи новий VW Golf. Склад авто обмежений.

Модель

 

Роздрібна ціна, $

 

Акційна ціна, $

 

Вигода, %

 

Новий Golf GTI 47 139 35 354 25%

 

Новий Golf Trendline 23 746 21 847 8%

 

Новий Golf Trendline 23 746 21 847 8%

 

 

Салон нового Golf запрошує Вас негайно сісти в автомобіль та не виходити з нього, поки дійсно це не буде необхідним. Все це завдяки просторим пропорціям, що пропонують багато простору для ніг для передніх та задніх пасажирів. Салон автомобіля також виділяється без виключення високоякісними матеріалами та великою кількістю інтелектуальних рішень, які вражають водночас своїм зовнішнім виглядом та тактильними відчуттями. До них належать ергономічні сидіння, просторе багажне відділення та центральна консоль, що трохи нахилена до водія і є надзвичайно простою у користуванні завдяки своїй ергономічності, а також перемикачам з білою підсвіткою.

Ви не пропустите більше жодного дзвінка, поки Ви зосереджені на дорозі. Два опціональні інтерфейси мобільного телефона роблять користування телефоном під час керування автомобілем простим та зручним. Високоякісний звук забезпечується завдяки цифровому процесору оброблення мовленнєвих сигналів, вбудованому у дах передовому мікрофону та автомобільним динамікам. З’єднання із зовнішньою антеною забезпечує оптимальне приймання навіть поганого сигналу.

Дізнавайтесь деталі в автосалоні “КарпатиАвтоцентр” м.Чернівці вул. Енергетична 2В та телефоном (0372) 543-888, або в свого персонального менеджера автосалону.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.