Обміняйте старий автомобіль на новий в Nissan ВіДі-Санрайз і отримайте подарунок*

Офіційний дилер Nissan ВіДі-Санрайз розробив нові умови обміну старого автомобіля на новий за програмою trade-in.

Виконайте два бажання одночасно: позбудьтеся від старого автомобіля і придбайте новий з вигодою до 147 280 грн **. А також додатково отримайте пам’ятний подарунок від Nissan ВіДі-Санрайз*. Ви платите тільки різницю між вартістю вашого старого автомобіля, який оцінюють наші фахівці, і нового, обраного вами в дилерському центрі Nissan ВіДі-Санрайз.

Переваги покупки нового автомобіля Nissan за допомогою програми trade-in:

  • • Ви позбавляєтесь турбот в пошуку покупців на автомобіль і проблем, пов’язаних з його реалізацією.• Уникаєте грошових витрат, пов’язаних з продажем вживаного автомобіля.• Після здійснення необхідного технічного огляду, узгодження ціни і проведення діагностики старого автомобіля Ви не чекаєте на його продаж, а можете вже сьогодні виїхати на новому.• Ви не ризикуєте стати жертвою аферистів при продажі свого автомобіля на ринку або по оголошенню.• Для Вас діють вигідні умови кредитування під 0% від Nissan Finance.

    • Чи отримуєте 400 балів за Програмою Лояльності ВіДі АвтоСіті «Керуй майбутнім». У разі купівлі нового автомобіля в ДЦ Nissan ВіДі-Санрайз за допомогою програми trade-in Ви гарантовано отримаєте  400 балів на карту.

 

Деталі за телефоном (044) 507 00 07 або за адресою: Nissan ВіДі-Санрайз, вул. Велика Кільцева, 60а,

с. Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08131

 

* Під подарунком мається на увазі придбання термокружки за 0,01 грн з ПДВ. **Спеціальна пропозиція діє з 1 по 31 травня 2017 дилерському центрі Nissan ТОВ «ВіДі-Санрайз», вул. Велика Кільцева, 60а, с. Софіївська Борщагівка.

 

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ