Потрібен агрегат для передпосівного обробітку ґрунту під трактор 320-410 к.с.? Ми готові провести демонстрацію хоч сьогодні

Покупка сучасного передпосівного культиватора є досить відповідальним моментом, тим паче коли потрібен універсальний агрегат, який справлятиметься відразу з декількома задачами одночасно – підготовкою посівного горизонту, закриттям вологи, якісною обробкою стерні, обробітком ґрунту по залишкам пожнивних решток з подальшим їх розподіленням і т.д.

Пропонуємо звернути увагу на Kockerling Allrounder 1200. Це 12-метровий агрегат під трактор в 320-410 к.с., який має ряд суттєвих переваг:

  • Наявність 4-х рядів стрілчастих лап, що дозволяє йому працювати з повним перекриттям;
  • Ідеальне зворотнє ущільнення ґрунту – каток є опорою в роботі, дорогоцінна волога захищена від випаровування;
  • Компактні транспортні габарити – транспортна ширина складає всього-на-всього 3 м, а висота – 4,2 м.

І це далеко не весь спектр особливостей та операцій, які виконує даний культиватор. Пропонуємо на власні очі переконатися в його ефективності та універсальності. До речі, Allrounder потребує малих витрат палива (лише 4,5 л/га), завдяки чому він вирізняється своєю економічністю.

МИ ГОТОВІ ПРОВЕСТИ ДЕМОНСТРАЦІЮ НА ВАШОМУ ПОЛІ ХОЧ СЬОГОДНІ!

Звертайтеся до найближчого регіонального представництва компанії АМАКО.

 

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.